30. ledna 2018 • 18:00

Nový český tým v League of Legends slaví. Ovládl DreamHack v Německu

Autor:
TOP VIDEA
RENTGEN: Co musí Plzeň zlepšit před vstupem do Ligy mistrů? RENTGEN: Co musí Plzeň zlepšit před vstupem do Ligy mistrů?
Kadeřábek o finále Ligy mistrů: Přál bych to Liverpoolu, mohl bych říct, že nás vyřadil vítěz Kadeřábek o finále Ligy mistrů: Přál bych to Liverpoolu, mohl bych říct, že nás vyřadil vítěz
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ačkoliv spolu hrají teprve krátce, dokázali čeští hráči League of Legends zazářit. Na světoznámém turnaji DreamHack, který se konal o víkendu v německém Lipsku, nenašli žádného přemožitele. Dokázali tak ovládnout svůj první velký turnaj, dohromady se totiž dali jen pár dnů před odjezdem. „Nějaké chyby tam ale byly,“ krotí euforii trenér týmu Tomáš Kněžínek.První turnaj a hned titul. Český profesionální tým eSuba jen pár dnů před samotným DreamHackem v Lipsku složil nový tým na League of Legends. Partička na turnaj odjela ve složení David "Jejky" Jakubec, Marek "Humanoid" Brázda, Petr "denyk" Haramach, Tomáš "Nardeus" Maršálek a Vladimír "Cekutka" Mrkáček. A svou první výzvu zvládla na jedničku.

Český tým předvedl naprosto parádní jízdu, během které neokusil ani jednu jedinou porážku. Ve finále jej pak čekal celek Riverside, který Čechy sice chvílemi zvládl potrápit, porazit je však nedokázal. Tým eSuby tak ovládl celý turnaj, navíc vybojoval odměnu ve výši několika desítek tisíc korun.

Euforii z naprosto dominantní jízdy však krotil trenér týmu Tomáš Kněžínek. „Udělali jsme několik chyb a s jejich výkony nejsem úplně spokojený. Po zápasech jsem na ně byl možná až příliš tvrdý i přes to, že vyhráli. Jen vyhrávat ale nestačí,“ říká v rozhovoru pro eSubu.

Sám trenér v týmu vidí budoucnost, a proto doufá, že i předvedená hra tomu bude odpovídat. „Chceme se ukázat v co nejlepším světle v Evropě, a proto se musíme ještě hodně zlepšit. Teď si s kluky dáme do konce měsíce lehčí tréninkový režim a trochu si odpočineme. Od nového měsíce se ale už začneme plně připravovat na další akce,“ přibližuje Kněžínek.

Češi ovládli světoznámý DreamHack v Německu!
Češi ovládli světoznámý DreamHack v Německu!

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze