Tereza Janovská
4. září 2018 • 12:39

Nové NBA 2K19 slaví 20 let! Slibuje skvělý příběh i spoustu novinek

TOP VIDEA
Sparta slaví 125 let. Stadion otevřela fanouškům Sparta slaví 125 let. Stadion otevřela fanouškům
Mladá Boleslav - Liberec: Zradan Lenc! Boleslavští fanoušci (ne)přivítali odchovance vlídně Mladá Boleslav - Liberec: Zradan Lenc! Boleslavští fanoušci (ne)přivítali odchovance vlídně
VŠECHNA VIDEA ZDE

V loňském roce se basketbalová simulace NBA 2K18 stala nejprodávanější sportovní hrou vůbec, vrcholy žebříčků pro ni však nejsou nic nového. A jiné ambice nemají vývojáři ani letos. Nový díl navíc vyjde v rámci výročních oslav dvaceti let a nabídne celou řadu novinek, včetně skvělé příběhové linky. „NBA 2K19 určitě bude mezi mými třemi nejoblíbenějšími díly, které jsme zatím vydali,“ řekl pro iSport.cz hlavní producent Rob Jones.V pořadí dvacáté vydání simulace slavné basketbalové soutěže NBA se chystá vyjít ve velkém stylu. Nabízí dvě edice. Hlavní tváří té klasické bude Giannis Antetokounmpo z Milwaukee Bucks a té speciální výroční nebude nikdo jiný, než slavný LeBron James, který letos přestoupil do Los Angeles Lakers. Obě edice vyjdou shodně 11. září, předplatitelé výroční edice si budou moci zahrát o čtyři dny dříve a budou k dispozici na všech platformách. A co všechno nového tedy nový díl přinese?

Příběhová linka

Hlavním tématem na konferenci v Londýně, kde byla hra představena, byla zejména příběhová linka. V té si můžete vytvořit vlastního basketbalistu, podle svých preferencí. Upravit tak můžete jeho vzhled, výšku, váhu, ale i pozici, délku rukou a další předpoklady. Příběh začíná v čínské basketbalové lize, vaše zápasy dokonce namluvili čínští komentátoři. Dotáhnete svého hráče až k vysněnému draftu NBA?

Otevřený svět plný nepřeberných možností

Pro hráče, kteří si budou chtít odpočinout od basketbalových zápasů, bude znovu k dispozici The Neighborhood, tedy otevřený svět. Ten nabídne dynamické prostředí, nové komunitní prvky, ceny a nové možnosti, jak mezi sebou budou moci hráči soutěžit. Kromě basketbalu si mohou například i zajezdit na skateboardu, kole či koloběžce, zahrát si vybíjenou a vylepšit si svou postavu.

Nové herní mechaniky

Stejně jako každý rok, i letos se vývojáři snažili vylepšit co nejvíce herních mechanik. Letos se zaměřili na nové mechaniky střelby i driblování a na rozšíření možností různých dovedností. Každý hráč tak bude mít speciální dovednosti, vylepšení i unikátní animace.

Vylepšení umělé inteligence

Celé řady vylepšení se dočkali i hráči ovládaní počítačem, které tak bude mnohem těžší porazit. Nové dovednosti dostali jak při útočení, tak při bránění. Nově vás tak dokáží snadněji obrat o míč, ale i včas reagovat na úhyby. Při zápasech tak můžete hrát pouze za jednoho hráče a zbytek týmu nechat na umělé inteligenci, nebo hrát za každého hráče, který bude nejblíž míči.

Nové sběratelské karty i liga s přáteli

Nové podoby se dočkaly i sběratelské karty, které se podle producentů mezi hráči těší obrovské oblibě. Karty oblíbených hráčů se navíc dají zakoupit za herní měnu v obchodě. Nově bude možné hrát i ligu offline, hrát ji navíc budete moci až se třiceti dalšími hráči.

Vytvořte si svého hráče

Hráči milují tvorbu postav. Hra NBA 2K19 se je proto rozhodla vyslechnout a na jejich četná přání tuto možnost přidala. A rozhodně to nebude jen výběr předem vytvořených položek z menu. Nová tvorba postavy zahrnuje celou řadu možností, každý hráč si tak bude moci vytvořit libovolnou postavu. Kromě tvorby obličeje bude každý hráč získávat dovednostní body tréninkem, hraním zápasů i cvičením v posilovně.

Počítačová hra NBA 2K přichází s novým dílem
Počítačová hra NBA 2K přichází s novým dílem

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 14. kola Fortuna ligy »

15. kolo Fortuna ligy:

Mladá Boleslav - Dukla (pá 9.11., 18:00), Karviná - Sparta (so 10.11., 14:00), Slovácko - Liberec (so 10.11., 17:00), Opava - Baník Ostrava (ne 11.11., 14:00), Jablonec - Bohemians (ne 11.11., 15:00), Plzeň - Příbram (ne 11.11., 15:00), Teplice - Olomouc (ne 11.11., 15:00), Slavia - Zlín (po 5.11., 17:00)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze