Úspěch na MS v Clash Royale. Slovák Danoboss skončil na třetím místě | iSport.cz
13. února 2019 • 11:34

Úspěch na MS v Clash Royale. Slovák Danoboss skončil na třetím místě

Autor:
Danoboss vybojoval třetí místo
TOP VIDEA
Baník - Liberec: Stronati si srazil míč do vlastní sítě, hosté snižují na 1:2! Baník - Liberec: Stronati si srazil míč do vlastní sítě, hosté snižují na 1:2!
Příbram - Zlín: Jablonský se trefil z voleje přímo k tyči, 2:1 Příbram - Zlín: Jablonský se trefil z voleje přímo k tyči, 2:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Československý esport je na vzestupu a v poslední době si připisuje jeden úspěch za druhým. Důkazem je celosvětové finále ve hře Clash Royale, které probíhalo minulý týden na turnaji Red Bull M.E.O. v německém Dortmundu. Tam se mezi nejlepších 16 probojoval český hráč Martin „Lotr Sniper“ Jozífek, obrovský úspěch nakonec oslavil Slovák Daniel „danoboss“ Sehnoutek, který vybojoval třetí místo.Clash Royale je karetní strategická hra a Slovensko se v ní nyní může pyšnit obrovským úspěchem. Hráč českého profesionálního týmu eSuba dokázal na mistrovství světa v Clash Royale vybojovat skvělé třetí místo. Kromě jiného si odvezl odměnu pěti tisíc dolarů, tedy více než 114 tisíc korun. „Úžasné, zatím nejlepší turnaj v každém ohledu,“ radoval se po triumfu Sehnoutek v rozhovoru pro esuba.cz.

Ten na turnaji prohrál jen dvakrát, shodou okolností pokaždé s hráčem YYYY, který ho porazil jak ve skupině, tak v následném finále. Přesto si slovenský hráč nemyslí, že by byl horším hráčem. „Nebyl lepší. Já jsem ty zápasy hrál na nic,“ řekl.

Ze třetího místa má podle svých slov radost, přesto ale věří, že mohl skončit i lépe. „Strašně moc si toho vážím, ale vždycky to může být ještě lepší,“ uvědomuje si.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud