Kdo zaválí ve hře Counter-Strike? Vsaďte si a získejte zdarma 200 Kč! | iSport.cz
18. listopadu 2019 • 00:00

Kdo zaválí ve hře Counter-Strike? Vsaďte si a získejte zdarma 200 Kč!

Autor: Prezentace klienta
TOP VIDEA
Rolinek po návratu: Nepřišel jsem někomu brát místo, chci Dynamo zachránit  Rolinek po návratu: Nepřišel jsem někomu brát místo, chci Dynamo zachránit
Kladno - Kometa Brno: Zaťovič přebral kotouč od Plekance, ale na Godlu si nepřišel Kladno - Kometa Brno: Zaťovič přebral kotouč od Plekance, ale na Godlu si nepřišel
VŠECHNA VIDEA ZDE

ESL Pro League, nejstarší profesionální liga na světě v populární hře Counter-Strike: Global Offensive, se rozjíždí naplno. Vítězný tým letošního ročníku si přijde na 2 miliony amerických dolarů. Komu se bude dařit v nadcházejících dnech? Porazí Fnatic borce z Team Vitality? Přestřílí eUnited mužstvo Isurus Gaming? Vsaďte si u Chance, sledujte akční řežby živě na streamu a získejte 200 Kč zdarma!V ESL Pro League proti sobě soupeří nejtalentovanější hráči ze všech koutů naší matičky Země. Jinak řečeno, jde o jednu z nejnáročnějších soutěží v CS! Aktuálně probíhající základní fáze se odehrává ve třech skupinách – Evropa, Severní + Latinská Amerika a Asijsko-pacifický region. Který tým nejlépe zužitkuje svůj potenciál? O tom rozhodněte na tiketech, vsaďte si a získejte 200 Kč zdarma!

Široká nabídka!

Tři bitvy z této akční e-sportové ligy dal na svůj tiket dominik1991. Z konkrétního hlediska tipér věří družstvům TyLoo, G2 Esports a ATK. Shrábne ve finále 6 282 Kč? V nabídce najdete všechny duely nejbližšího programu ESL Pro League a vybírat můžete ze širokého spektra příležitostí – například kolik se bude hrát kol v 1. mapě daného souboje, kdo ovládne 2. mapu, využít lze také handicapy.

Založte si účet u Chance k internetovému sázení a získejte vstupní bonus 2 000 Kč! Navíc dostanete zcela zdarma 200 Kč na své první sázky!

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Články odjinud


Články odjinud