Pashabiceps a návrat k CS:GO? Polská legenda brzy oznámí novinky | iSport.cz
29. července 2020 • 10:51

Pashabiceps a návrat k CS:GO? Polská legenda brzy oznámí novinky

Autor: Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
Vstoupit do diskuse
0
PashaBiceps v dresu svého starého týmu
TOP VIDEA
SESTŘIH: Juventus - Lyon 2:1. Ronaldo dal dva góly, stejně vypadl
SESTŘIH: Manchester City - Real Madrid 2:1. V hlavní roli Gabriel Jesus. Zidane a spol. končí
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jaroslaw "pashabiceps" Jarzabkowski patří mezi největší legendy světového Counter-Strike. Oblíbený Polák byl v roce 2014 vyhlášen třetím nejlepším hráčem světa a dlouhých pět let byl součástí Virtus.Pro. Vítěz druhého Majoru v historii v posledních týdnech naznačuje svůj návrat.Jen málokdo nezná staré dobré příšloví "You're not my friend. You are my brother, my friend." Dnes již historická hláška spojená s jedním z nejoblíbenějších profíků historie CS:GO, Pashou.

Po nevydařeném konci jeho působení ve Virtus.Pro byl na měsíc součástí AGO, kde se však neuchytil. 32letý borec tak téměř rok není součástí žádné aktivní sestavy, v posledních týdnech ale naznačuje návrat.

V jednom v posledních příspěvků připouští Pasha comeback na stage. Bude to v roli hráče? Jeho bývalí spoluhráči Filip "NEO" Kubski a Wiktor "byali" Wojtas jsou spolu v celku HONORIS, mohl by se k nim přidat polský obr? Nebo snad uvidíme Pashu trénovat?

Potencionální návrat se zdá být čím dál blíž, brzy se dočkáme novinek a informací ohledně budoucnosti tohoto hráče. Na kole a v posilovně mu to jde náramně, jak na tom bude zpět v CS:GO?

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud