27. února 2017 • 13:36

O co hrajeme se Sazka Fantasy? Lístky na ligu i zájezd na Premier League

Autor:
TOP VIDEA
Pokorný: Byli bychom srabi, kdybychom se nepokusili o titul Pokorný: Byli bychom srabi, kdybychom se nepokusili o titul
Rozesmátá Sáblíková po úspěšném návratu: Děsně jsem se bála propadáku Rozesmátá Sáblíková po úspěšném návratu: Děsně jsem se bála propadáku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Je před námi další týden se Sazka Fantasy. Hráči Daily Fantasy se můžou těšit na turnaje anglické Premier League, české ePojisteni.cz ligy i hokejové NHL. Vytvořte tým ze sportovních hvězd a hrajte o super ceny včetně zájezdu na zápas nejslavnější fotbalové soutěže! V článku se podívejte, co nás tento týden čeká.Během týdne si hráči Sazka Fantasy budou moc vychutnat souboje v turnajích zámořské NHL. Pro nejlepší je připraveno spousty Sazka Tokenů, které budou uživatelů potřebovat do velkých turnajů. V sobotu jsme vypsali soutěž o ceny za 5000 Kč, vstupné do turnaje je 30 Tokenů a každý hráč může sestavit až 3 sestavy.

O víkendu začnou další boje o hlavní cenu Sazka Fantasy, kterou je zájezd na zápas slavné Premier League! V sobotu hrajte soutěž o ceny za 5000 Kč + 5 nejlepších postupuje do finále o zájezd, vstup tentokrát za 30 Tokenů, hráč klasicky může sestavit až 3 sestavy.

Pokud nemáte dostatek Tokenů, v sobotu si zahrajte soutěž o ceny za 2000 Kč bez vstupného. V neděli a v pondělí hráče čeká turnaj 50/50 o 30 Tokenů.

Sestavte si svůj tým z hvězdných sportovců a každý den hrajte o super ceny!

Hrajte Sazka Fantasy

Během soboty a neděle se také hraje česká ePojisteni.cz liga. V sobotu nás čeká soutěž pro fanoušky českého fotbalu – hrajeme o 4 nové podepsané dresy Sparta Praha + 30 lístků na zápas Sparta – Zlín. Anebo soutěž o ceny za 5000 Kč, vstupné 30 Tokenů, až 3 sestavy. Pokud byste si chtěli zahrát i v neděli, vyzkoušejte turnaj soutěž 50/50 o 30 Tokenů.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze