2. března 2017 • 13:59

TOP 5 výměn NHL: Vyplatí se zmařený talent, Jágrův spoluhráč i obr z brány

Autor:
TOP VIDEA
LIGOVÉ STŘIHY: Slavii bránil těžký terén, Sparta musí bavit, říká Střihavka LIGOVÉ STŘIHY: Slavii bránil těžký terén, Sparta musí bavit, říká Střihavka
SESTŘIH: Frankfurt - Lipsko 2:1. Eintracht otočil během čtyř minut SESTŘIH: Frankfurt - Lipsko 2:1. Eintracht otočil během čtyř minut
VŠECHNA VIDEA ZDE

Máme za sebou poslední den, ve kterém mohly kluby NHL udělat poslední hráčské změny. Došlo k několika zajímavým trejdům, které ovlivní i hráče Sazka Fantasy. V článku se podívejte na TOP 5 výměn NHL, které budou ve prospěch hráčů daily fantasy.Ben Bishop (11 milionů), z Tampy Bay do LA

Dvoumetrový habán může na angažmá v Tampě vzpomínat jen v dobrém. Tedy až na závěr. V probíhající sezoně se zranil a náhradník Vasilijevskij potvrdil svůj potenciál. Tampa se rozhodla zbavit drahého Bishopa, který putoval do LA. Tam si na začátku nového angažmá zachytá dost. Jednička Quick je totiž po vleklém zranění a vedení ho nebude chtít přetížit. Bishop za pevnou obranou LA bude zajímavou variantou pro vaše sestavy, což potvrdil hned v premiéře – za 60 minut dostal od Calgary jediný gól.

Thomas Vanek (10,4 milionů), z Detroitu na Floridu

Zkušený útočník toho má v NHL hodně za sebou. Mimo jiné dvě 40 gólové sezony. Jenže poslední angažmá mu příliš nevyšla a našel se právě až v Detroitu. Z Red Wings si ho na boje o play-off stáhla Florida. Vanek by si s mladíky Panthers mohl sednout podobně jako Jaromír Jágr a potvrdit letošní formu.

Jannick Hansen (10,4 milionů), z Vancouveru do San Jose

Hansen je všestranný agilní útočník, velice dobrý na oslabení. Mimo to ale dokáže bodovat. 13 bodů v 28 zápasech není tak špatná statistika. V nadupaném San Jose by navíc jeho bodový přísun mohl být větší.

Curtis Lazar (8,8 milionů), z Ottawy do Calgary

Kapitán juniorských mistrů světa z roku 2015 se v NHL zatím neprosadil. Výměna by ho však mohla nastartovat, v rukou hokejové umění má. Calgary je ofenzivnější tým než Ottawa, navíc mladé klenoty si umí vychovat. Věříme, že u Flames rozšíří chabou statistiku jediného bodu v letošních 33 zápasech a probudí zmařený talent.

Sestavte si vlastní tým z hvězd NHL a každý den hrajte o super ceny!

Hrajte Sazka Fantasy

Kevin Shattenkirk (11,2 milionů), ze St. Louis do Washingtonu

Nejzajímavější zboží na trhu si nakonec vybralo jeden z největších aspirantů na titul. Síla Washingtonu na přesilovkách s Shattenkirkem ještě vzroste. Produktivní obránce bude v našlapaném týmu Capitals hvězdou a pro vaše sestavy v mnoha případech skvělou volbou.

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze