5. května 2017 • 10:35

Sazka Fantasy MS v hokeji 2017: hrajte o trénink s Jágrem i 45 tisíc

Autor:
TOP VIDEA
Má pozice ve Slavii? Už není tak silná jako dřív, říká kapitán Škoda Má pozice ve Slavii? Už není tak silná jako dřív, říká kapitán Škoda
Ligový speciál už v pátek v deníku Sport: soupisky, program, rozhovor s Hapalem Ligový speciál už v pátek v deníku Sport: soupisky, program, rozhovor s Hapalem
VŠECHNA VIDEA ZDE

Pozor, je tu jedinečná příležitost pro sportovní nadšence! Sestav si vlastní tým z reálných hráčů MS v hokeji a soutěž se Sazka Fantasy o trénink s Jaromírem Jágrem a ceny v hodnotě 45 tisíc korun. Sazka Fantasy je verze oblíbených fantasy her, v níž se vyhodnocují vítězové každý den. S největší hokejovou akcí roku přichází i několik novinek, které hraní podstatně vylepší. Těšit se můžete hlavně na žebříčky mezi hráči, které budou klíčovou součásti v boji o trénink se slavnou 68.Jak hrát Sazka Fantasy o trénink s Jágrem?

- Zaregistruj se na www.sazkafantasy.cz, sestav si v soutěži zařazené do žebříčků k MS v ledním hokeji tým z 6 útočníků, 4 obránců a 1 brankáře z hokejistů národních mužstev. Komu z hráčů věříš nejvíce, toho zvol kapitánem.

- Podle toho, jak hráči budou hrát v reálných zápasech, získáš určitý počet Fantasy bodů. Pokud sestavíš lepší tým než tví soupeři, můžeš se těšit na super ceny včetně tréninku s Jaromírem Jágrem.

- Probojuj se do 18.5. do TOP 100 v jednom ze dvou žebříčků k MS v ledním hokeji a zúčastni se 20.5. rozhodující soutěže o trénink s Jaromírem Jágrem a o ceny za 15 000 Kč!

- Nebudeš v TOP 100 nebo jsi nestihl soutěžit? Máš druhou šanci! Nasbírej v našich soutěžích do 21.5. alespoň 150 Sazka Tokenů, abys mohl vsadit alespoň jednu sestavu v soutěži k hokejovému finále o ceny za 30 000 Kč!

Nezapomeň, Tokeny můžeš sbírat ve všech soutěžích na Sazka Fantasy. Více Tokenů znamená více vsazených sestav a větší šance na super výhru!

Jak fungují žebříčky?

V prvním žebříčku se započítávají celkové body získané ze soutěží k MS v hokeji, ve druhém pak tvé průměrné umístění ve všech turnajích MS, kterých se zúčastníš. Je však nutno odehrát alespoň 4 soutěže zařazené k hokejovému šampionátu, Sazka Fantasy proto nejlépe hraj každý den!

Všechny soutěže zařazené do těchto žebříčků budou označeny speciální ikonou. Ostatní soutěže se do žebříčků k MS v hokeji nezapočítávají.

Hrajte Sazka Fantasy v MS hokeji a vyhrajte trénink s Jaromírem Jágrem!

Hraj Fantasy MS o trénink s Jaromírem Jágrem

Podrobné informace od turnajích Sazka Fantasy při MS v hokeji najdete na www.sazkafantasy.cz od úterý 2. května!

1. cena – trénink s hvězdným Jaromírem Jágrem

Nejlepší sestava Velkého finále zajistí šťastnému výherci (+1 jeho kamarádovi) nezapomenutelný zážitek – trénink s legendou českého hokeje Jaromírem Jágrem. Ten si na vítěze udělá čas, ukáže mu své tréninkové metody a odpoví na veškeré dotazy. Hráči na dalších místech a vítězové dalších turnajů se můžou těšit na ceny v hodnotě celkem za 45 tisíc korun!

VIDEO: Podívejte se, jak vypadá Jágrův trénink

Slavomír Lener komentuje Jágrův trénink střelby: Géniové umí takhle překvapit, říká
360p 240p

Takhle Jágr trénoval v Kladně
720p 480p 360p 240p

Trénink Philadelphie: Jaromír Jágr tahá na gumě spoluhráče a soutěž v rychlobruslení
720p 480p 360p 240p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze