12. května 2017 • 17:52

Analýza MS v hokeji, den devátý. Favoriti Rusové, domácí Němci si zastřílí

Autor:
TOP VIDEA
NEJ zákroky Premier League: Blýskl se Čech i dvojka Chelsea NEJ zákroky Premier League: Blýskl se Čech i dvojka Chelsea
Pardubice - Vítkovice: Trončinského parádička! Takhle si přehodil Pytlíka Pardubice - Vítkovice: Trončinského parádička! Takhle si přehodil Pytlíka
VŠECHNA VIDEA ZDE

V sobotní nabídce je šest zápasů, takže je rozhodně z čeho vybírat. Favority jsou určitě Rusové a zastřílet by si mohli i domácí Němci. Kdo se vyplatí hráčům Sazka Fantasy?Greiss se zranil v zápase se Slovenskem, ale velmi dobře ho nahradil Aus den Birken (6,5 milionu). Proti Itálii se čeká vítězství Německa, a i kdyby Greiss už byl v pořádku, tak by mohl tento brankář dostat opět šanci. Navíc jeho cena je téměř neodolatelná.

Favorité dne jsou Rusko a Kanada. Oba zápasy však mohou být pro týmy náročné. Slovensko se malinko zvedá a Švýcarsko už dlouho nepatří k trpaslíkům. Slovenská obrana se však přeci jen zdá horší a propustnější. Proto by mohla padnout volba na ruské obránce. Provorov (11,4) měl kvalitní sezonu v NHL, na šampionátu je nejproduktivnějším obráncem Ruska se třemi asistencemi. Kiselevich (8,9) se na ledě rovněž objevuje často, dal zatím jedinou branku ruských obránců a váš rozpočet tolik nezatíží.

Ušetřit byste rovněž mohli volbou Müllera (5,0). Vypadá až podezřele levně, ale prostoru dostává hodně, kolem dvaceti minut na zápas. Na kontě má dvě asistence, což je stejně jako Ehrhoff, který stojí dvojnásobek. K němu můžete přidat Galvinse (9,0) z Lotyšska. Ten tráví na ledě nejvíce času a mohl by být zajímavou obměnou oproti sestavám vašich soupeřů.

Do útoku je určitě třeba zařadit ruské hráče. Panarin (12,4) má na kontě již 10 bodů a nebylo by překvapení, kdyby přidal další, navíc na ledě posledně strávil téměř 25 minut a připsal si 4 neúspěšné střelecké pokusy. Kučerov (12,7) se sedmi body moc nezaostává. K nim můžete přidat Andronova (8,3). Je sice levnější, ale i produktivní (3 + 1).

Sestavte vlastní tým v MS a hrajte o trénink s Jaromírem Jágrem!

Hraj Fantasy MS o trénink s Jaromírem Jágrem

Zajímavou volbou jsou určitě útočníci Německa. Kahun (8,6) dostává v každém zápase velký prostor na ledě a vede produktivitu svého týmu. Ehliz (9,4) měl proti Slovensku šest střeleckých pokusů a jeden gól, takže rozhodně bude při chuti. Oba by mohl doplnit například Wolf (8,6). Proti Slovensku čtyřikrát vystřelil, ale ještě se mu na MS nepodařilo bodovat, nyní by to mohl změnit. 

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze