Poslední šance vyhrát trénink s Jágrem! Fantasy MS v hokeji jde do finiše | iSport.cz
15. května 2017 • 10:31

Poslední šance vyhrát trénink s Jágrem! Fantasy MS v hokeji jde do finiše

TOP VIDEA
Brazilci přistáli v Praze! Hvězdy nad ránem rozdávaly fanouškům podpisy Brazilci přistáli v Praze! Hvězdy nad ránem rozdávaly fanouškům podpisy
Království pro sběratele dresů. V londýnském obchodě je zájem i o dresy Slavie Království pro sběratele dresů. V londýnském obchodě je zájem i o dresy Slavie
VŠECHNA VIDEA ZDE

Mistrovství světa v hokeji tento týden skončí. To je pro hráče Sazka Fantasy poslední šance, jak zkusit vyhrát trénink s Jaromírem Jágrem a ceny v hodnotě 45 tisíc korun. V nabídce turnajů se můžete těšit i na tradiční soutěže jako česká fotbalová liga, Premier League a NHL.MS v hokeji se tento týden dostane do vyřazovacích bojů, z kterého vyjde vítěz. To se týká i Sazka Fantasy. Se zápasy čtvrtfinále končí naše žebříčky k MS hokeji. Ti, kteří po vyhodnocení těchto zápasů budou v TOP 100 kteréhokoli z žebříčků, budou informováni emailem a dostanou přístup do velké soutěže konající se 20.5., kde budou hrát o trénink s JJ a ceny za 15 000 Kč. K finálovým zápasům, bude vypsána soutěž o ceny za 30 000 Kč, a to pro všechny, kteří mají alespoň 150 Tokenů. Bude možné vsadit až dvě sestavy, tedy celkem lze použít 300 Tokenů.

Další hokejové turnaje si můžou hráči vyzkoušet v NHL, kde probíhají finále konferencí. Ve středu hrajeme o ceny za 2000 Kč v soutěži se vstupem zdarma, ve čtvrtek pak o ceny za 3000 Kč v soutěži se vstupem za 30 Tokenů.

Sestav vlastní tým na MS v hokeji a hraj o trénink s Jaromírem Jágrem!

Hraj Fantasy MS o trénink s Jaromírem Jágrem

Fotbalový nadšenci se můžou těšit na nabitý program. Hned v úterý hrajeme o ceny za 3000 Kč, vstup zdarma. K posledním zápasům o víkendu pak máme VIP soutěž o 7 000 Kč, vstupné 200 Tokenů. Pro hráče s nedostatkem virtuální měny však máme i soutěž o 3000 Kč se vstupem 30 Tokenů. O víkendu tradičně soutěž ePojisteni.cz ligy o 3000 Kč, vstupné 30 Tokenů.

 
Články odjinud
Články odjinud