18. května 2017 • 06:30

Analýza MS v hokeji, čtvrtfinále. Vyhněte se Rusům, ušetříte na Nylanderovi

Autor:
TOP VIDEA
Slovácko - Sparta: Slovácko v euforii! Zajíc se prosadil mezi dvěma obránci a vyrovnal na 1:1 Slovácko - Sparta: Slovácko v euforii! Zajíc se prosadil mezi dvěma obránci a vyrovnal na 1:1
16. den na ZOH: Na Ester jste krátký a bronzová radost javorových listů 16. den na ZOH: Na Ester jste krátký a bronzová radost javorových listů
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nyní už jde do tuhého. Čekají nás zápasy o vše, teď se začne opravdu rozhodovat o tom, zda bude toto Mistroství světa úspěšné. Postavte ten nejlepší tým z čtvrtfinýlových týmů a hrajte o trénink s Jaromírem Jágrem!V brance asi není moc co vymýšlet. Ušetřit by se teoreticky mohlo Aus den Birkenem (6,5 milionů), ale do branky pravděpodobně nastoupí Graubner (11,5). Navíc proti Kanadě je to velký risk. Dá se očekávat mnoho bodů za zákroky, ale i odečtů za obdržené góly. Tato volba je opravdu pro odvážné a ty, co se chtějí odlišit.

Sázkou na jistotu je Lundqvist (12,2). Bude čelit střelcům nevyzpytatelného Švýcarska. Sám však prohlásil, že si přijel pro titul. Nedá se očekávat, že na něj půjde mnoho střel. Menší počet inkasovaných branek a body za vítězství by to však měly vynahradit.

V obraně není třeba moc utrácet, každopádně deset milionů za Paryaka (10) se může bohatě vyplatit. Sice přijel na šampionát později, ale ve svých třech zápasech stihl tři góly a dvě asistence, to by byla skvělá bilance i pro útočníka. K němu můžete přidat Mathesona (8,2). Jedná se o levnou i kvalitní variantu. Tento bek vyprodukoval rovněž pět bodů (1+4) a je tak po vypadnutí Barrieho druhým nejproduktivnějším bekem týmu.

Švédsko se skvělými beky jen hemží. Stralman (9,3) se však jeví jako optimální volba. Je levnější než jeho slavnější spoluhráči, ale stihl už čtyři asistence a je druhý v bodování obránců Švédska.

Obránci USA se bodově zatím moc neprosazují, ale určitě se každým zápasem zlepšují. Hanifin (9,2) tráví na ledě nejvíce času a mohl by tak nějaké body získat.

Ze Švédska je určitě velký výběr, ale často se jedná o celkem drahé varianty. Nylander (9) však nabízí hodně muziky za rozumnou částku. Na kontě má deset bodů (5+5), což ho řadí na první místo v týmu a sedmé v celkovém žebříčku. Na ledě tráví stejně času jako ostatní skvělí útočníci. Jeho forma by se proti Švýcarům mohla znovu projevit.

Sestavte vlastní tým na MS v hokeji a hrajte o trénink s Jágrem!

Hraj Fantasy MS o trénink s Jaromírem Jágrem

Hayes (9,5) se k týmu přidal až na poslední dva zápasy. V prvním zápase měl dvě asistence, v druhém proti Rusku dva góly. Co nám předvede v tom třetím proti matnému Finsku? Navíc se hned zařadil k nejvytěžovanějším hráčům. Hru mu tvoří skvělý Gaudreau. Pokud vám tedy zbyde v rozpočtu dostatečná částka, tak by nemuselo být špatné dát tyto dva hráče dohromady i ve vaší sestavě. Bjugstad (8,9) je pak třetím do party v této lajně. Zatím nemá na kontě mnoho bodů (1+3), ale nyní by mohl těžit se souhry v této formaci. Zařadit můžete i Kellera (8,7). Jedná se sice teprve o osmnáctiletého hráče, ale v sedmi zápasech bodoval sedmkrát (5 + 2), objevuje se i na přesilovkách. Jeho rychlost a dravost by mohla na Finy platit.

Konecny (7) a Point (7,7) sice hrají až ve čtvrté lajně, ale dokáží pravidelně bodovat. Dohromady mají na kontě 12 bodů. Sice na ledě netráví tolik času, ale občas se objeví i na přesilovce. Na Německo by mohli platit i v tom ohledu, že se jejich soupeř bude více soustředit na první tři lajny, čímž bude vznikat prostor pro tyto mladé pušky.

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze