26. června 2017 • 11:10

Sestavte ten nejlepší tým na EURO jednadvacítek a hrajte o 30 tisíc!

Autor:
TOP VIDEA
Slávista Zelený: Plzeň o mě stála, ale rozhodl dlouhodobý zájem Trpišovského Slávista Zelený: Plzeň o mě stála, ale rozhodl dlouhodobý zájem Trpišovského
Sagan ovládl MČR v cyklistice. Fanoušci šíleli, král si s nimi ťukal pěstmi Sagan ovládl MČR v cyklistice. Fanoušci šíleli, král si s nimi ťukal pěstmi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Skvělá zpráva pro hráče Sazka Fantasy! I když skončily všechny velké sportovní soutěže, máme pro vás přichystané další turnaje. Připravili jsme si totiž soutěže s fotbalovým EURO do 21 let. Sestavte ten nejsilnější mládežnický tým a hrajte o ceny v hodnotě 30 tisíc korun!Pro hráče Sazka Fantasy každý herní den EURO U21 vypisujeme soutěže, střídavě budeme hrát o hodnotné ceny a o Sazka Tokeny! Celkem se bude hrát o ceny za 20 000 Kč a zároveň si deset nejlepších podle celkového žebříčku nasbíraných bodů ze zařazených soutěží odnese každý 1000 Kč.

V úterý soutěžíme o 3000 Kč s vkladem 30 Sazka Tokenů, až 2 sestavy, soutěž se nezapočítává do žebříčku o ceny. K tomu máme v úterý soutěž 50/50 o 30 Sazka Tokenů, která se započítává do soutěžního žebříčku. A v pátek potom k finále poslední soutěž o 6000 Kč, bez vkladu.

Sestavte si vlastní tým na EURO U21 a hrajte o ceny v hodnotě 30 tisíc!

Sazka Fantasy

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze