17. července 2017 • 16:46

Ovládněte hvězdami nadupanou přípravu na Sazka Fantasy a vyhrajte tisíce korun

Autor:
TOP VIDEA
Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu! Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu!
Hašek: Ikaunieks? V tuhle chvíli nevěřím, že do Bohemky přijde Hašek: Ikaunieks? V tuhle chvíli nevěřím, že do Bohemky přijde
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fanoušci jásají. Fotbalové přípravy na nové sezony jsou v plném proudu a se startem zajímavých zápasů se opět rozjíždí i Sazka Fantasy. Sestavte ten nejlepší tým z hráčů, kteří se účastní hvězdami nadupaného turnaje International Champions Cupu, a hrajte o super ceny včetně peněžních částek.Hned v úterý začínáme znovu soutěžit! Prestižní turnaj ICC, kterého se ve třech státech účastní giganti jako Real Madrid, Juventus, Barcelona či Manchester United, otevíráme soutěží o ceny za 3000 Kč.

Pro hráče, kteří si na nadcházející sezonu potřebují nashromáždit dostatek Tokenů, jsme ve středu a neděli připravili soutěž o virtuální měnu, kterou můžete následně využít pro zisk zajímavých cen v dalších turnajích.

Sestav si vlastní tým z hvězd světového fotbalu a vyhraj se Sazka Fantasy!

Sazka Fantasy

Ve čtvrtek a sobotu opět hrajeme o ceny za 3000 Kč. Zároveň spouštíme žebříček po celou dobu ICC, kde si 10 nejlepších odnese po 1000 Kč. S novu sezonou jsme si pro hráče připravili i několik novinek, které zlepší hraní se Sazka Fantasy!

Mike27 ovládl Sazka Fantasy a letí za Jágrem na Floridu

 

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze