28. července 2017 • 13:50

HET liga na Sazka Fantasy. Nové bodování i soutěžení s kamarády

Autor:
TOP VIDEA
PŘÍMO ZE ZÁHŘEBU: Modrič vzal při oslavách na pódium i malého fanouška PŘÍMO ZE ZÁHŘEBU: Modrič vzal při oslavách na pódium i malého fanouška
BOJ O ZÁCHRANU: Redaktoři Sportu věští černou budoucnost Příbrami a Dukle BOJ O ZÁCHRANU: Redaktoři Sportu věští černou budoucnost Příbrami a Dukle
VŠECHNA VIDEA ZDE

A je to tady. Nový ročník HET ligy se o víkendu naplno rozběhne. Nejen fanoušci ale i hráči fantasy se mají na co těšit. Pro letošní sezonu jsme si v Sazka Fantasy připravili několik novinek. Ty největší se týkají bodování a hlavně možnosti přímého soupeření se svými kamarády v oblíbených miniligách.Tým Sazka Fantasy analyzoval výsledky z minulé sezóny a na základě toho jsme se rozhodli vylepšit pravidla bodování. Ve fotbale dochází k několika změnám, z nich nejpodstatnější jsou:

1. Za odehraných 60 minut má hráč nyní pouze 1 bod namísto 2

2. Naopak za branky a asistence má útočník o 1 bod více (5 a 4)

3. Za každých 5 rohových kopů mají útočníci a záložníci daného týmu, kteří odehráli 60+ minut, 1 bod

4. Brankář za čisté konto 4 body, dříve 3 a za výhru 3, dříve 2

Naším cílem je více odměňovat aktivní výkony na hřišti vedoucí k vítězství, namísto bodů za pouhé odehrání 60 minut. 

Moje parta

V rámci své party hraješ s kamarády v soukromé skupině a můžete si snadno porovnávat výsledky. V partě uvidíš seznam členů, společný chat a také seznam vašich založených minilig.

Můžeš být členem až tří part, v každé může být až dvacet členů. Partu můžeš vytvořit tlačítkem "+" v sekci Moje parta. Anebo můžeš dostat od kamaráda odkaz, přes který do party vstoupíš.

Odkaz pro pozvání kamaráda získáš kliknutím na tlačítko "+" v seznamu členů party. V budoucnu bude také možné pozvat kamaráda přes Facebook nebo požádat o vstup do party.

Miniligy a duely

Každá parta si zakládá své miniligy, ve kterých její členové spolu soupeří v jednotlivých sportovních ligách. Miniligu vytváří kapitán party.

V minilize najdeš vypsané soutěže na celé ligové kolo, ve kterých vám hra rozlosuje duely mezi členy party. V rámci duelu se porovnává bodový zisk tvé sestavy s bodovým ziskem sestavy soupeře. Duelová soutěž je zároveň běžnou soutěží Sazka Fantasy o ceny.

Sestavte si vlastní tým z fotbalových hvězd a soupeřte s kamarády!

Sazka Fantasy

Bodování

V každé minilize vedle vypsaných duelových soutěží uvidíš žebříček celkových bodových zisků každého člena party, stejně jako počet výher (3 body), proher (0 bodů) a remíz (1 bod). Kdyby si tvůj protivník náhodou zapomněl udělat sestavu, vyhráváš kontumačně a máš tři body jisté.

Když na tebe v duelech vyjde liché místo, budeš hrát proti bodovému průměru všech členů party. 

A nakonec v přehledné tabulce najdeš. kdo a jak s kým hrál.

Miguel911 míří s přítelkyní díky Sazka Fantasy na legendární Premier League
720p 480p 360p 240p

 

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze