31. července 2017 • 13:01

Hraj na Sazka Fantasy HET ligu a bojuj o 50 tisíc i vstupenky na Spartu

Autor:
TOP VIDEA
Baráž? Je to pro mě motivace dál trénovat a nekončit, prohlašuje Jágr Baráž? Je to pro mě motivace dál trénovat a nekončit, prohlašuje Jágr
Zimní olympiáda objektivem fotografky Deníku Sport Barbory Reichové Zimní olympiáda objektivem fotografky Deníku Sport Barbory Reichové
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ostrý start máme za sebou. Sazka Fantasy ale na nic nečeká a pokračuje i druhým kolem české HET ligy. V tomto týdnu hrajeme kvalifikace o finále, ve kterém se nejlepší utkají o ceny za 50 tisíc korun. Těšit se můžete i na souboje v duelech se svými kamarády a boj o vstupenky na ligové utkání Sparta – Slovácko.Dalším kolem pokračuje česká HET liga. Na celé kolo opět vypíšeme hlavní soutěž o ceny za 7 000 Kč + dalších 15 000 Kč v poukázkách na kurzové sázení SazkaBet se vstupem zdarma, kde 5 nejlepších postupuje do zářijového finále o sportovní vybavení za 50 000 Kč.

Tato soutěž je zároveň duelová a hráči, kteří jsou v partách, se v této soutěži utkají proti sobě. Body ze soutěže se také počítají do podzimního žebříčku.

Sestavte si vlastní tým, soupeřte s přáteli a hrajte o super ceny!

Sazka Fantasy

Na neděli a pondělí program doplníme druhou soutěží o 5 000 Kč, tentokrát již se zápisným 30 Tokenů a možností vsadit 3 sestavy. Poslední soutěž bude o lístky na zápas Sparta – Slovácko!

 

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze