7. srpna 2017 • 13:54

Premier League je zpět! Sestav si vlastní tým z hvězd a vyhraj tisíce

Autor:
TOP VIDEA
Stanciu míří do Sparty! Podívejte se na jeho statistiky i úspěchy Stanciu míří do Sparty! Podívejte se na jeho statistiky i úspěchy
Olympijská nominace je odměnou za léta tvrdé dřiny, říká Brandon Maxwell Olympijská nominace je odměnou za léta tvrdé dřiny, říká Brandon Maxwell
VŠECHNA VIDEA ZDE

Skvělá zpráva pro fanoušky dobrého fotbalu. Vrací se prestižní anglická Premier League. I v ní díky Sazka Fantasy budete moci ukázat své trenérské schopnosti a hrát o skvělé ceny v hodnotě několika tisíc korun. Samozřejmě pokračuje dalším kolem i česká HET liga. O co tento týden hrajeme?O víkendu se rozběhne anglická Premier League, Sazka Fantasy jí odstartuje v pátek soutěží o 5 000 Kč, vstup zdarma. Soutěž se počítá do minilig, takže si nezapomeňte ve své partě vytvořit miniligu na Premier League!

Také spouštíme soutěžní žebříčky k Premier League, kde si na konci roku pět nejlepších podle celkového bodového zisku a pět nejlepších podle průměrného umístění odnese každý 1 000 Kč. Do žebříčků se počítají pouze soutěže na celé ligové kolo. A navíc tu máme VIP soutěž o 7 000 Kč se vstupem 300 Sazka Tokenů.

Sestavte si vlastní tým, soutěžte s kamarády a hrajte o super ceny!

Sazka Fantasy

V české lize najedeme na třetí ligové kolo. Připravili jsme tři soutěže o hodnotné ceny. Hlavní soutěž v sobotu je se vstupem zdarma, počítá se do žebříčků a miniligy ve vaší partě, hraje se v ní o 5 000 Kč, navíc pět nejlepších postupuje do finále o ceny za 50 000 Kč. V neděli se koná druhá soutěž také o 5 000 Kč, se vstupem 30 Tokenů. Na závěr můžete zkusit i soutěž o lístky na zápas Plzeň - Ostrava!

 

Mike27 ovládl Sazka Fantasy a letí za Jágrem na Floridu

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze