1. září 2017 • 16:56

Zážitek na celý život! Vítěz Sazka Fantasy trénoval s Jágrem

Autor:
TOP VIDEA
Pokorný: Byli bychom srabi, kdybychom se nepokusili o titul Pokorný: Byli bychom srabi, kdybychom se nepokusili o titul
Rozesmátá Sáblíková po úspěšném návratu: Děsně jsem se bála propadáku Rozesmátá Sáblíková po úspěšném návratu: Děsně jsem se bála propadáku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nejlépe sestavil tým z reálných hráčů letošního mistrovství světa v hokeji výherce s nickem ZORZZ a díky Sazka Fantasy si mohl užít skvělou výhru a nezapomenutelný zážitek - zatrénovat si s Jaromírem Jágrem. Privilegium nakonec nechal své manželce a dědečkovi, kteří jsou velkými obdivovatelemi legendární 68.Nezapomenutelný večer čekal na výherce a jeho nejbližší na Kladně. Díky skvělému personálu se natěšený uživatel ZORZZ s manželkou a dědečkem podívali po stařičkém stadionu místních Rytířů. Tiskový mluvčí klubu výhercům ukázal VIP, novinářskou lávku, režii, odkud se řídí moderní kostka nad ledem a dokonce i kabinu A mužstva.

Vrchol večera se udál na ledové ploše. Okolo desáté hodiny večerní na ní totiž vstoupila žijící legenda českého hokeje Jaromír Jágr. Během velké dřiny na novou sezonu si vítěz olympijských her, Stanley Cupu i mistrovství světa udělal čas na výherce Sazka Fantasy, věnoval jim několik podpisů, fotografií a krátce s nimi pohovořil.

Zážitek na celý život! Vítěz Sazka Fantasy trénoval s Jágrem

A jak si setkání s druhým nejproduktivnějším hráčem NHL nadšení vítězové užili? „Dobrý, akorát jsem na bruslích stála asi po dvaceti letech,“ smála se manželka. „Těšil jsem se moc, líbí se mi tu,“ zářil dědeček, který si akci užil evidentně nejvíc.

O další nezapomenutelné zazážitky budeme hrát se Sazka Fantasy již brzy, tak nezapomeňte sestavit svou sestavu i vy!

Sestavte si vlastní tým, soutěžte s kamarády a hrajte o super ceny!

Sazka Fantasy

 

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze