14. září 2017 • 17:00

Analýza sedmého kola HET ligy: obrana Dukly a v útoku zkuste Tecla

Autor:
TOP VIDEA
Olomouc - Plzeň: To byla rána! Tvrďák Hollweg vysklil plexisklo Olomouc - Plzeň: To byla rána! Tvrďák Hollweg vysklil plexisklo
Tam byla hrubá chyba toho černocha. Petrželův rozhovor, který vzbudil vášně Tam byla hrubá chyba toho černocha. Petrželův rozhovor, který vzbudil vášně
VŠECHNA VIDEA ZDE

Sedmé kolo nejvyšší fotbalové kolo se nese hlavně v duchu pražského derby. K jeho specifičnosti bude možná lepší hledat hráče do vaší sestavy spíše v ostatních týmech. Koho nasadit v dalším kole HET ligy? Podívejte se na analýzu experta společnosti Sazka.Bohemians mají nejhorší útok v lize (tedy společně s Karvinou a Brnem). Venku vsítili ze tří zápasů dokonce jen jeden gól. Z toho důvodu se nabízí do branky Grigar (8,4 milionu) z Teplic. Hovoří pro něj jednoznačně cena a velká šance na čisté konto. Ostatní volby favoritů jsou daleko dražší.

Dukla poslední roky patřila k týmům s lepší obranou, hlavně v domácím prostředí. Letošní ročník má však zatím druhou nejhorší obranu. Kupí zbytečné chyby. Minulý zápas po velmi hektickém závěru prohrávala v Jihlavě 3:2. Zlepšit to určitě budou chtít hned v příštím zápase, kdy přivítají nováčka z Ostravy. V jeho zápasech padá zatím v průměru nejvíce gólů na utkání. Zde by nemuselo být špatné risknout obránce Dukly. Defensiva svoji kvalitu jistě má a hlavně je šance, že se prosadí i v útoku. Milosevic (7,5) a Kušnír (9,0) mají oba jeden vstřelený gól, k tomu Podaný (9,0) dvě asistence. Brno má rovněž špatnou ofenzivu a tudíž by nemuselo být špatné zařadit Coufala (9,9) z Liberce. Ten má útočnější povinnosti a šance na vyšší body tu je rovněž vysoká.

Pokud bychom neměli v derby opomenout nějakého hráče, tak to bude určitě Tomáš Rosický (10,0). Posledně nastoupil poprvé do základu a kromě gólu přes něj šla většina akcí Sparty. Pokud dá Sparta nějaký gól, tak na tom bude mít s velkou pravděpodobností podíl tento šikovný záložník. Boleslav se posledně odrazila ode dna a nyní jede na Slovácko, které se svými výkony není spokojeno a tak odvolalo trenéra. O útočnou hru se stará hlavně Přikryl (10,0) s Matějovským (9,5). Zajímavý rovněž bude souboj Karviné s Olomoucí. Karviná nehraje úplně špatně, ale chybí jim finální fáze, tlačí ji bota hlavně v proměňování šancí. To Olomouc zatím předvádí dobré výkony a veze se na nováčkovské vlně. Mohlo by padnout hodně branek, jelikož se dá očekávat, že oba týmy budou hrát aktivně jako se snažili doposud. Z Karviné se tak za dobrou cenu nabízí Kalabiška (8,5), z druhé strany zase třeba Houska (8,0), který má na kontě bilanci jednoho gólu a jedné asistence.

Sestav nejlepší sestavu, soutěž s kamarády a vyhraj lístky na Real - Sevilla!

Sazka Fantasy

Do útoku by se v dresu Karviné měl vrátit po zápasové pauze Wágner (10,1). Styl Karviné mu sedí, zatím má na kontě jednu branku a proti Olomouci by ho mohl navýšit. Jablonec má doma Jihlavu, která určitě nemá nejpevnější obranu. Prosadit by se mohl Tecl (9,0), nebo Mihálik (8,0). Oba tak patří k nejlepším střelcům ligy se třemi góly. Proti Baníku by se do střelecké listiny mohl zapsat Holenda (9,6).

 

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze