20. října 2017 • 13:58

Tipy a sestavy pro HET ligu: Tecl vs Kadlec i sázka na střelce Jihlavy

Autor:
TOP VIDEA
Debata Sportu: Brazílie zaváhala, ale nepotřebuje revoluci, míní Hašek. Rozhodčí chybovali Debata Sportu: Brazílie zaváhala, ale nepotřebuje revoluci, míní Hašek. Rozhodčí chybovali
Rozlučka Filipa Jíchy: velké emoce, mexické vlny a sumo zápasníci Rozlučka Filipa Jíchy: velké emoce, mexické vlny a sumo zápasníci
VŠECHNA VIDEA ZDE

Další kolo fotbalové HET ligy je tu! A s ním samozřejmě turnaje Sazka Fantasy, ve kterých budeme hrát o super ceny. Zapojte se i do kvalifikace o hlavní soutěž, ve které si to ti nejlepší rozdají o fotbalové vybavení v hodnotě 50 tisíc korun! Kdo je zraněný a kdo se v desátém kole HET ligy vyplatí?Vysočina Jihlava - Bohemians Praha 1905

Pokud Jihlava v aktuální sezoně boduje, je to na domácím hřišti. A pokud někdo je schopný střílet góly, je to David Ikaunieks (10 milionů). Pozoruhodný štírek, který na Vysočině už dlouho nevydrží.

Baník Ostrava - Sigma Olomouc

Domácí v krizi, hosté v laufu. V takovém šlágru se však rozdíly mažou. Na jedné straně můžete zvolit legendu Milana Baroše (10 milionů), na straně druhé vybrat z několika mladých pušek. Chorý (10 milionů), Falta (10 milionů) či Plšek (9,1 milionu).

Teplice - Karviná

Kdy jindy by se měly Teplice vzchopit než nyní s poměrně hratelným soupeřem a na domácí půdě? Sázka na Martina Filla (10,1 milionu) a Jana Rezka (9,9 milionu) by měla vyjít.

Sestavte si svůj tým a hrajte Sazka Fantasy!

Jablonec - Sparta

Sparta v Jablonci, to je kapitola sama o sobě. Navíc v současné chvíli, kdy se jí vůbec nedaří. Navázat by však mohla na poslední zápas s Plzní, kde nehrála špatně. Aktivní krajní bek Ondřej Zahustel (8,2 milionu) by mohl být tajným trumfem. Chybět by neměl ani Václav Kadlec (8,5 milionu), jenž chytá výbornou formu. Otázkou je, zda není Stanislav Tecl (9 milionů) s pěti ligovými góly lepší variantou.

Viktoria Plzeň - Zbrojovka Brno

Po fiasku v Evropské lize čekejte třesk sestavou v kádru Viktorie. Kdo by se měl proti Brnu objevit v základu? Téměř jistotou je dvojice střelec Michael Krmenčík (10,6 milionu) a dvorní asistent Martin Zeman (9,6 milionu). Ostatní bude velká loterie.

Zlín - Mladá Boleslav

Defenziva Boleslavi v této sezoně, to je jeden velký průchoďák. Fastav zase těžce kouše poháry dohromady s domácí ligou. Formu však v posledních zápasech chytá Dame Diop (8 milionů), který by se mohl objevit znovu v základní sestavě. Jean-David Beauguel je stále zraněný.

Slavia - Liberec

Stejně jako u Plzně a Zlínu čekejte změny v sestavě i u Slavie. Proti Liberci takřka na sto procent půjdou Josef Hušbauer (11,1 milionu), Milan Škoda (12,5 milionu), či Miroslav Stoch (11,7 milionu). Za Slovan by defenzivu Pražanů mohl větrat talentovaný Martin Graiciar (7,3 milionu).

Vysočina Jihlava - Bohemians Praha 1905
Vysočina Jihlava - Bohemians Praha 1905

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze