23. října 2017 • 13:49

Fantasy tenis je tu! Vyber ty nejlepší hráče a vyhraj vybavení Tomáše Berdycha

Autor:
TOP VIDEA
Baráž? Je to pro mě motivace dál trénovat a nekončit, prohlašuje Jágr Baráž? Je to pro mě motivace dál trénovat a nekončit, prohlašuje Jágr
Zimní olympiáda objektivem fotografky Deníku Sport Barbory Reichové Zimní olympiáda objektivem fotografky Deníku Sport Barbory Reichové
VŠECHNA VIDEA ZDE

Chcete vyhrát sportovní vybavení Tomáše Berdycha? Nebo byste raději lístky na zápas HET ligy mezi Spartou a Jihlavou? A co takhle fotbalové vybavení v hodnotě 50 tisíc? Stačí postavit ten nejlepší tým z reálných hráčů, porazit soupeře v Sazka Fantasy a tyto ceny můžou být vaše.Start do týdne jak se patří. V pondělí nás čeká s tenisem další soutěž o prestižní vybavení Tomáše Berdycha! Zahrajeme si o sportovní kšiltovku a ručník, k tomu přidáme další ceny za celkem 2 000 Kč. Vstupné do soutěže bude 60 Sazk Tokenů. Ve středu pak přijde klasická soutěž 50/50 o 30 Tokenů.

Během týdne si zasoutěžíte se zámořskou hokejovou soutěží. Úterní zápasy NHL můžete oslavit účastí v soutěži o 2 000 Kč. A ve čtvrtek hrajeme o další bonusy na kurzové sázení za 6900 Kč!

Před víkendem mohou ukázat své znalosti fanoušci tuzemského hokeje. Pátek 27.10. přinese prestižní VIP soutěž extraligy o 7000 Kč se vstupným 150 Sazka Tokenů s možnosti vsadit si tři sestavy. A v neděli přijde další soutěž o ceny za 2 000 Kč.

Další víkendové kolo fotbalové HET ligy přinese jednu z posledních šancí postoupit do finále o sportovní vybavení za 50 000 Kč z obchodu Top4Football, zároveň budeme hrát o ceny za 5 000 Kč a bonusy na kurzové sázení za 10 000 Kč! V neděli budete mít možnost vyhrát lístky na zápas Sparta - Jihlava.

Sestav ten nejlepší tým, soutěž s kamarády a vyhraj super ceny!

Hraj Sazka Fantasy a hraj o vybavení Tomáše Berdycha

A hlavně si nenechte ujít anglickou Premier League! V sobotu je na programu předposlední šance kvalifikovat se do finále o zájezd do Madridu na zápas Real - Sevilla. Zároveň hrajeme o ceny za 5 000 Kč.

720p 360p
Zážitek na celý život! Vítěz Sazka Fantasy trénoval s Jágrem

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze