23. října 2017 • 13:49

Fantasy tenis je tu! Vyber ty nejlepší hráče a vyhraj vybavení Tomáše Berdycha

Autor:
TOP VIDEA
Čím pomůže Tetteh útoku Sparty? Důraz ve vápně a rychlost Čím pomůže Tetteh útoku Sparty? Důraz ve vápně a rychlost
FAKTA MS: Anglie výhrou přepisovala rekordy. Bulvár drsně odsoudil polský tým FAKTA MS: Anglie výhrou přepisovala rekordy. Bulvár drsně odsoudil polský tým
VŠECHNA VIDEA ZDE

Chcete vyhrát sportovní vybavení Tomáše Berdycha? Nebo byste raději lístky na zápas HET ligy mezi Spartou a Jihlavou? A co takhle fotbalové vybavení v hodnotě 50 tisíc? Stačí postavit ten nejlepší tým z reálných hráčů, porazit soupeře v Sazka Fantasy a tyto ceny můžou být vaše.Start do týdne jak se patří. V pondělí nás čeká s tenisem další soutěž o prestižní vybavení Tomáše Berdycha! Zahrajeme si o sportovní kšiltovku a ručník, k tomu přidáme další ceny za celkem 2 000 Kč. Vstupné do soutěže bude 60 Sazk Tokenů. Ve středu pak přijde klasická soutěž 50/50 o 30 Tokenů.

Během týdne si zasoutěžíte se zámořskou hokejovou soutěží. Úterní zápasy NHL můžete oslavit účastí v soutěži o 2 000 Kč. A ve čtvrtek hrajeme o další bonusy na kurzové sázení za 6900 Kč!

Před víkendem mohou ukázat své znalosti fanoušci tuzemského hokeje. Pátek 27.10. přinese prestižní VIP soutěž extraligy o 7000 Kč se vstupným 150 Sazka Tokenů s možnosti vsadit si tři sestavy. A v neděli přijde další soutěž o ceny za 2 000 Kč.

Další víkendové kolo fotbalové HET ligy přinese jednu z posledních šancí postoupit do finále o sportovní vybavení za 50 000 Kč z obchodu Top4Football, zároveň budeme hrát o ceny za 5 000 Kč a bonusy na kurzové sázení za 10 000 Kč! V neděli budete mít možnost vyhrát lístky na zápas Sparta - Jihlava.

Sestav ten nejlepší tým, soutěž s kamarády a vyhraj super ceny!

Hraj Sazka Fantasy a hraj o vybavení Tomáše Berdycha

A hlavně si nenechte ujít anglickou Premier League! V sobotu je na programu předposlední šance kvalifikovat se do finále o zájezd do Madridu na zápas Real - Sevilla. Zároveň hrajeme o ceny za 5 000 Kč.

Zážitek na celý život! Vítěz Sazka Fantasy trénoval s Jágrem
720p 360p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze