30. října 2017 • 13:07

Postav svůj tým! Máš poslední šanci vyhrát zájezd na Real

Autor:
TOP VIDEA
5 důvodů úspěchu Komety: Zábranského hokejová rodina i fanoušci 5 důvodů úspěchu Komety: Zábranského hokejová rodina i fanoušci
SESTŘIH Ligy mistrů: Bayern Mnichov - Real Madrid 1:2. Zápas rozsekl žolík Asensio SESTŘIH Ligy mistrů: Bayern Mnichov - Real Madrid 1:2. Zápas rozsekl žolík Asensio
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hned na 6 různých soutěží se můžou v tomto týdnu těšit hráči Sazka Fantasy. O ceny v hodnotě 50 tisíc korun či zájezd na slavný Real Madrid budeme soutěžit ve fotbalových, hokejových i tenisových turnajích. Tak neváhej postavit svůj tým a ukaž, jak sportu rozumíš.Na startu týdnu se nejvíce vyřádí hráči tenisové fantasy. Hned v pondělí začneme s nejlepšími tenisty soutěží o 2 000 Kč.

Poslední den v měsíci přináší zároveň poslední možnost kvalifikovat se do finále o zájezd na zápas Real Madrid – Sevilla. S Ligou mistrů zároveň hrajeme o 5 000 Kč. Vstupné bude 50 Tokenů. Pokud nevyhrajete, nevadí, hned další den, ve středu, hrajeme o ceny za dalších 2000 Kč.

Během týdne si budete moci zasoutěžit i se zámořskou hokejovou soutěží. S NHL máme před sebou hned tři soutěže o 2 000 Kč! Svou šanci budete mít v pondělí, ve čtvrtek a v sobotu.

V pátek nás se šesti zápasy extraligy čeká větší soutěž o ceny za 5 000 Kč. V neděli pak pokračujeme soutěží o další 2 000 Kč.

Sestav vlastní tým, soutěž s kamarády a vyhraj lístky na Real Madrid!

Hraj Sazka Fantasy a vyhraj nezapomenutelné zážitky

Víkend opět přináší soutěž o pěkné ceny – 5 000 Kč v cenách, 5 600 Kč v bonusech na kurzové sázení a pět nejlepších postoupí do finále o ceny za 50 000 Kč, to vše při soutěžení s HET ligou.

Anglická Premier League dává příležitost si zdarma zasoutěžit o ceny za celkem 5 000 Kč.

 

 Klasická verze
Mobilní verze