1. listopadu 2017 • 13:56

TOP překvapení extraligy: zelenáč, rekordman i spoluhráč hvězd NHL

Autor:
TOP VIDEA
Olomouc - Plzeň: To byla rána! Tvrďák Hollweg vysklil plexisklo Olomouc - Plzeň: To byla rána! Tvrďák Hollweg vysklil plexisklo
Tam byla hrubá chyba toho černocha. Petrželův rozhovor, který vzbudil vášně Tam byla hrubá chyba toho černocha. Petrželův rozhovor, který vzbudil vášně
VŠECHNA VIDEA ZDE

V plném proudu je hokejová extraliga. Po úvodním oťukávání už není čas na výmluvy. I proto můžeme vyhodnotit hráče, kteří se díky své ceně a svým výkonům vyplatí ve vašich sestavách při hraní Sazka Fantasy. Kdo v extralize zatím nejvíce překvapil?Milan Klouček, Pardubice, 9,9 milionů

Do letošní sezony šel tento zelenáč do extraligy jen se 174 odchytanými minutami. V loňské sezoně nijak nezaujal, jeho čísla byla hodně podprůměrná. Jenže teprve 19letý gólman vlétl do nového ročníku jako vyměněný a tahá mátožné Pardubice z bryndy. Během osmi zápasů si stihl připsat dvě čistá konta a procentuální úspěšností poskočit na druhé místo ligy. Na tenhle velký talent by se v Sazka Fantasy momentálně zapomínat nemělo.

David Stach, Plzeň, 8,9 milionů

Kdo podrobněji sleduje kariéru odchovance Kladna, moc dobře ví, že sbírání kanadských bodů mu není cizí. David Stach se pyšní i jedním skvělým rekordem. Před dvěma sezonami posbíral v druhé české nejvyšší soutěži během základní části neuvěřitelných 91 bodů! V minulé sezoně se sžíval s nejvyšší soutěží, v letošním ročníku už skoro dohnal svůj loňský bodový výkon. Tohle jméno si zapamatujte.

Vladimír Roth, Třinec, 8 milionů

Ve své kariéře si zahrál i za jeden z nejlepších mládežnických týmů na světě. V kanadském London Knights si třinecký obránce zahrál s megahvězdami NHL jako John Tavares, Nazem Kadri nebo Steve Mason. Posbírané zkušenosti náramně využívá v extralize, kde již delší dobu patří k nejlépe bodujícím hráčům. Jenže zatím 9. místo v kanadském bodování a bilance 4+12 je i na jeho zvyky překvapujícím počinem.

Tomáš Svoboda, Brno, 7,8 milionů

Byly časy, kdy Tomáš Svoboda byl druhým nejlepším střelcem Komety v sezoně. Jenže po sezoně 2012/13 přišlo rapidní zhoršení a výkony letos třicetiletého útočníka nestály za nic. Naštěstí pro hráče Sazka Fantasy v posledních dvou sezonách se střelecké pudy opět probudily a nyní si osvědčeného střelce můžete za přijatelnou cenu do své sestavy v klidu dovolit. Šest branek a šest asistencí vám k tomu dává dobrý důvod.

Sestav si vlastní tým, soutěž s kamarády a vyhraj zájezd na Real Madrid!

Hraj Sazka Fantasy a vyhraj nezapomenutelné zážitky

Bedřich Köhler, Mountfield HK, 7,8 milionů

Už v loňské sezoně ukázal potenciál střelce. A v té letošní zatím v nadupaném kádru Hradce září. S osmi brankami vede týmovou statistiku, na záda mu v tomto směru koukají i esa jako Jaroslav Bednář, Petr Koukal či Richard Jarůšek. Urostlý střelec se často tlačí do koncovky, další plus pro jeho draftování.

720p 360p
Zážitek na celý život! Vítěz Sazka Fantasy trénoval s Jágrem

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze