Tipy a sestavy pro HET ligu: Favoriti ztratí, Tecl si vychutná Slavii | iSport.cz
24. listopadu 2017 • 12:38

Tipy a sestavy pro HET ligu: Favoriti ztratí, Tecl si vychutná Slavii

TOP VIDEA
OVERTIME s Janem Kollerem: Sparta je na lepší cestě. Chybí nám gólová mašina OVERTIME s Janem Kollerem: Sparta je na lepší cestě. Chybí nám gólová mašina
Jágr se trefil v play off po sedmi letech: Není to jednoduché, jsem rád za každý gól Jágr se trefil v play off po sedmi letech: Není to jednoduché, jsem rád za každý gól
VŠECHNA VIDEA ZDE

Další kolo fotbalové HET ligy je tu! A s ním samozřejmě turnaje Sazka Fantasy, ve kterých budeme hrát o super ceny. Zapojte se i do kvalifikace o hlavní soutěž, ve které si to ti nejlepší rozdají o 100 tisíc korun! Kdo je zraněný a kdo se v patnácté kole HET ligy vyplatí?Dukla - Boleslav

Obě družstva v minulém kole přišly o třízápasovou neporazitelnost. Na vítěznou vlnu by se podle předpokladů měla vrátit spíše Dukla, pro pražský klub hraje jeho domácí bilance. Dukla v této sezoně získala doma 14 z celkových 16 bodů a na svém stadionu ještě neprohrála. Vzájemné duely na Julisce bývají velmi vyrovnané, ten v letošní sezoně by mohl rozhodnout Jan Holenda (10,2 milionů).

Jihlava - Brno

Důležité utkání s ohledem na sestup. Brno se odpoutalo výhrou v minulém kole ze dna tabulky a rádo by navázalo na slušné výkony pod trenérem Pivarníkem. Jenže pokud má Vysočina vyhrát, tak na svém stadionu. Jihlava všech 10 bodů získala na domácím hřišti. Hostům se nedaří v koncovce, Brno má s 9 vstřelenými brankami nejhorší útok v lize. Můžete zkusit pošetřit a vsadit na brankáře domácích Jana Hanuše (6,8 milionů).

Bohemians - Liberec

Souboj dvou progresivních trenérů v lize. Oba týmy sázejí na atraktivní fotbal, i proto očekáváme branky. I když v posledních zápasech dominoval Liberec, letos jsou „Klokani“ tak trochu jiní a pohybují se v horním patře tabulky. Bláznivou remízu by mohl zařídit hostující Martin Graiciar (11,2 milionů).

Ostrava - Karviná

Teď, nebo nikdy? Ostrava od 1. kola čeká už 13 utkání na výhru. Tím pádem Baník ještě neposbíral tři body na svém stadionu. Ideálním soupeřem by mohla být Karviná, která má problémy s koncovkou a na hřištích soupeře dala jen tři branky. Zabere domácí kapitán Milan Baroš (9,8 milionů)?

Teplice - Plzeň

Bude pokračovat absolutní dominance? Plzeň v lize letos neztratila a v součtu s minulou sezonou 16x za sebou vyhrála. Případným dalším triumfem překoná vlastní rekord z ročníku 2015/16. A vše k tomu nasvědčuje, Teplice totiž patří v závěru podzimu k největším zklamáním. K dispozici nebude nejlepší střelec soutěže Michael Krmenčík, zastoupí ho Marek Bakoš (8,9 milionů)?

Olomouc - Sparta

Těžký oříšek pro pražskou Spartu. Olomouc doma 441 minut neinkasovala a jen Plzeň dokázala nováčka letošní sezony porazit. Pražané najeli na lepší výkony a z 12 možných bodů získali hned 10. Podle našich expertů je však čeká další těžká rána a další ztráta na čelo tabulky. Trefí výhru Jakub Plšek (12,3 milionů)?

Sestavte vlastní tým, soutěžte s kamarády a hrajte o 100 tisíc!

Hraj Sazka Fantasy a vyhraj nezapomenutelné zážitky

Zlín - Slovácko

Ten pravý zápas získat tři body pro Zlín. Slovácko totiž nevyhrálo ani jeden z 8 zápasů v lize pod vedením trenéra Korduly (3 remízy, 5 proher). Zlín naopak doma získal 14 z celkových 16 bodů, na vlastním hřišti prohrál v této sezoně jediný ze 7 ligových zápasů (s M. Boleslaví 1:5). Ševci z posledních 8 kol porazil jen Jihlavu, která výkonnostně připomíná právě Slovácko. Derby vystřelí Mirzad Mehanovič (7,8 milionů).

Jablonec - Slavia

Navýšení ztráty na Plzeň? Mohlo by to tak dopadnout. Pražany totiž čeká velmi neoblíbený soupeř. Poslední 4 vzájemné ligové zápasy skončily remízou, z toho 3x 0:0. Navíc Slavia vyhrála jen 2 ze 7 venkovních zápasů této ligové sezony. Druhý nejlepší střelec ligy Stanislav Tecl (11,9 milionů) by si gól proti Slavii určitě užil.

 
Články odjinud
Články odjinud