4. prosince 2017 • 13:25

Poslední šance! Sestav svůj tým z hráčů extraligy a hraj o 100 tisíc

Autor:
TOP VIDEA
Královec o derby: Popírám, že bych se schovával za video. Štetina je frajer Královec o derby: Popírám, že bych se schovával za video. Štetina je frajer
SESTŘIH: Plzeň - Olomouc 5:0. Indiáni postupují do semifinále, dvakrát se trefil Indrák SESTŘIH: Plzeň - Olomouc 5:0. Indiáni postupují do semifinále, dvakrát se trefil Indrák
VŠECHNA VIDEA ZDE

Parádní zpráva pro nadšence hokejové extraligy! Zapoj se do kvalifikační soutěže Sazka Fantasy a hraj o 100 000 Kč. Jak na to? Vyber si vlastní tým z reálných hráčů, sleduj jejich výkony a poraž všechny soupeře. Ti nejlepší se můžou těšit na finálový souboj o balík peněz!Vrchol týdne bude v pátek. To se s extraligou koná poslední kvalifikační soutěž do hokejové předvánoční soutěže o 100 000 Kč! Soutěžit může každý zdarma, do finále postupuje 20 nejlepších.

V letošním roce se s Ligou mistrů rozloučíme k Lize mistrů s cenami za 2 000 Kč. Ve čtvrtek 7.12. nás čeká soutěž NHL o ceny za 2000 Kč se vstupným 50 Tokenů.

Sestav si vlastní tým z hráčů extraligy a hraj o 100 tisíc korun!

 

Hraj Sazka Fantasy a vyhraj nezapomenutelné zážitky

Česká nejvyšší fotbalová soutěž sice skončila, ale v sobotu 9.12. začínáme s Premier League sérii soutěží „Každý vyhrává“, kdy první tři místa a poté každé sté místo vyhrává poukaz na 500 Kč. Všechna ostatní místa vyhrávají Sazka Tokeny pro vstup do dalších soutěží! Výhry platí až do 2000. místa. Stačí se zúčastnit a výhra je jistá!

720p 360p
Zážitek na celý život! Vítěz Sazka Fantasy trénoval s Jágrem

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze