11. prosince 2017 • 12:49

Máš Premier League pod palcem? Sestav svůj tým a vyhraj super ceny

Autor:
TOP VIDEA
Pražská Sparta zahájila letní přípravu, nechyběly posily Tetteh a Heča Pražská Sparta zahájila letní přípravu, nechyběly posily Tetteh a Heča
FAKTA MS: Černý úvod favoritů. Němci si vylámali zuby na Mexiku, i Brazílie klopýtla FAKTA MS: Černý úvod favoritů. Němci si vylámali zuby na Mexiku, i Brazílie klopýtla
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tuzemské soutěže v tomto týdnu pauzírují, ale i tak je v Sazka Fantasy o co hrát. Sestav tým z hvězd fotbalové Premier Leageu nebo nejslavnější hokejové soutěže NHL a hraj o super ceny! Na konci roku se pak můžeš těšit na velkou silvestrovskou soutěž.Ve vloženém kole Premier League v úterý pokračuje akce Každý vyhrává, kdy každé 100. místo až do 2000. vyhrává poukaz na 500 Kč. Tu samou soutěž si můžete střihnout i o víkendu. Nezapomeňte se připravit na velkou silvestrovskou soutěž, kde budeme hrát o 30 000 Kč! Vstupné bude 60 Sazka Tokenů.

Další soutěží tento týden bude NHL. Ve středu hrajeme o 3000 Kč, vstupné 30 Sazka Tokenů a v sobotu jsme pro vás nachystali soutěž o 3000 Kč, vstupné 50 Sazka Tokenů.

Chceš trénovat sportovní hvězdy? Sestav svůj tým a hraj o super ceny!
720p 360p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze