19. prosince 2017 • 14:47

Inventura Čechů v NHL: Špička bodování soutěže, Vrbata za Jágra se nevyplácí

Autor:
TOP VIDEA
Jágr nedohrál utkání s Havířovem! Podívejte se na video zákroku, který ho poslal do kabiny Jágr nedohrál utkání s Havířovem! Podívejte se na video zákroku, který ho poslal do kabiny
9. den na ZOH: Ledecké slalom snů, nájezdový hrdina Francouz a medailový hattrick Kuzminové 9. den na ZOH: Ledecké slalom snů, nájezdový hrdina Francouz a medailový hattrick Kuzminové
VŠECHNA VIDEA ZDE

Základní část nejslavnější hokejové soutěže se blíží do své poloviny. Významným písmem se do análů tohoto ročníku zapisují i čeští hráči. Jakub Voráček svými výkony táhne Philadelphii, David Pastrňák má rekordní bodovou šňůru. Ale najdou se i tací, kteří musí zabrat. Komu se z Čechů v NHL daří a komu se ve vašich sestavách na Sazka Fantasy vyhnout?Zaujali

Jakub Voráček, Philadelphia, 11,8 milionů

Po 10 prohrách v řadě najeli borci z Flyers na vítěznou šňůru, při které získali šest výher. Největší zásluhu na obrození týmu měl ryšavý Čech. Ten si v posledních sedmi utkání připsal hned 11 kanadských bodů a vyšvihnul se až na špičku kanadského bodování celé NHL. Tým na něm stojí, v přesilovce v podstatě nesleze z ledu, ideální volba pro vaší sestavu do Sazka Fantasy.

David Pastrňák, Boston, 9,6 milionů

12 posledních zápasů český mladík bodoval a stanovil tak nejdelší bodovou sérii letošní sezony NHL. Překonal i duo z Tampy Kucherov – Stamkos, které vládne bodování soutěže pevnou rukou. Po úvodních rozpačitých výkonech se dravé křídlo usadilo v první lajně s parťáky Bergeronem a Marchandem a je k nezastavení. Jeho cena v posledních kolech je pod 10 milionů, tím pádem Pastrňáka prostě nemůžete přehlížet.

Ondřej Palát, Tampa Bay, 11 milionů

Jeho pozice v nejlepším týmu soutěže není taková jako u dvou výše zmíněných borců. Branky a body jsou na jiných, větších hvězdách. Jenže Palát k poctivé černé práci přidává i nadstavbu. V posledních sedmi zápasech si připsal šest kanadských bodů. Se 14 plusovými body patří Palát do TOP10 soutěže. Pokud se rozhodnete pro tuto volbu, zaručeně můžete počítat s bodovým přídělkem.

720p 360p
Chceš trénovat sportovní hvězdy? Sestav svůj tým a hraj o super ceny!

Zklamali

Radim Vrbata, Florida, 7,5 milionů

Florida chtěla jít před touto sezonou jinou cestou a místo Jaromíra Jágra přivedla Radima Vrbatu. Zkušený útočník neměl vůbec špatný start do nového angažmá, jenže výkonnost a hlavně bodové příspěvky měly sestupnou tendenci. Panthers přivedl zkušené pravé křídlo hlavně kvůli gólům, jen dva střelecké večery jsou proto proklatě málo. Ještě nedávno Vrbatu trápila osmizápasové čekání na bod. Florida se potácí na předposledním místě Východní konference, Vrbatu ze svého výběru vynechejte.

Sestav si vlatní tým, soutěž s kamarády a hraj o super ceny!

Hraj Sazka Fantasy a vyhraj nezapomenutelné zážitky

Martin Hanzal, Dallas, 6,1 milionů

Tenhle podpis si manažeři Stars za rámeček nedají. Aspoň to tak zatím vypadá. Českému centrovi ročně dorazí na účet skoro pět milionů dolarů. Ale třicetiletý útočník vinou zranění zatím odehrál jen 22 utkání a připsal si pouhých pět kanadských bodů. Všichni, určitě i vy, od zkušeného borce čekali víc.

Petr Mrázek, Detroit, 6,1 milionů

Hůř a hůř to vypadá s Petrem Mrázkem. V Detroitu nadobro ztratil pozici jedničky a svými výkony si vůbec neříká o větší vytíženost. Mezi gólmany, kteří chytali aspoň 10 zápasů, mu patří 5. nejhorší místo v úspěšnosti zákroků. Ve vzduchu visí trejd, do té doby do vašich sestav nenasazovat.

 

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze