22. ledna 2018 • 10:31

Vrcholí Australian Open! Máš poslední šanci vyhrát raketu Tomáše Berdycha

Autor:
TOP VIDEA
DEBATA MS: Argentinci příliš spoléhají na Messiho, Chorvaté hrají kolektivně, shodují se Horňák s Podaným DEBATA MS: Argentinci příliš spoléhají na Messiho, Chorvaté hrají kolektivně, shodují se Horňák s Podaným
Kincl po tréninku s Novotným: Řepka by měl co dělat, Pavel má v ruce granát Kincl po tréninku s Novotným: Řepka by měl co dělat, Pavel má v ruce granát
VŠECHNA VIDEA ZDE

První grandslam roku se blíží do svého finiše! Ale díky Sazka Fantasy máš ještě stále šanci hrát o raketu Tomáše Berdycha. Stačí vybrat ty nejúspěšnější tenisty a tenistky, získat víc bodů než soupeři a cenná výhra bude tvoje. Jaké turnaje jsme si na Sazka Fantasy pro vás ještě připravili?S Australian Open pokračujeme ve hře! Každý den odpoledne vypisujeme novou soutěž, každý den jeden nejlepší postupuje do finále o raketu Tomáše Berdycha. Ve středu 24.1. nás čeká finální turnaj, kde si ti nejlepší zahrají o podepsanou tenisovou raketu. Všichni ostatní budou moci soutěžit o ceny za 3 000 Kč, tričko Tomáše Berdycha a další.

Na tuzemské scéně se stále musíme obejít bez nejvyšší fotbalové soutěže, proto si užijete dvojnásobnou dávku hokejové extraligy. V úterý 23.1. je na programu soutěž o ceny za 3000 Kč, vstupné zdarma. V neděli 28.1. pak hrajeme o ceny za 3000 Kč, vstupné 50 Tokenů.

Sestav si tým z nejlepších tenistů AO a hraj o skvělé ceny!

Hraj Sazka Fantasy a vyhraj nezapomenutelné zážitky

V týdnu se budou moci ukázat i experti na NHL. Ve čtvrtek 25.1. si zasoutěžíte o ceny za 3000 Kč, vstupné 50 Tokenů.

 

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze