22. ledna 2018 • 12:40

Nová Sazka Fantasy! Hraj fantasy na celou sezonu a využij více statistik

Autor:
TOP VIDEA
SESTŘIH LA LIGY: Real Madrid - Girona 6:3. Ronaldo nastřílel čtyři góly SESTŘIH LA LIGY: Real Madrid - Girona 6:3. Ronaldo nastřílel čtyři góly
Jágr o koleni, ale i baráži. Že jsem chtěl, aby Kladno prohrálo? To vůbec, já už chtěl mít dovolenou, smál se Jágr o koleni, ale i baráži. Že jsem chtěl, aby Kladno prohrálo? To vůbec, já už chtěl mít dovolenou, smál se
VŠECHNA VIDEA ZDE

Skvělá zpráva pro hráče! Sazka Fantasy má nový kabát, který sebou přináší hned několik vylepšení. Největší novinkou oblíbené hry je možnost dlouhodobého turnaje. Těšit se můžete i z více propracovaných statistik a pro milovníky utrácení jsme přidali možnost přesáhnutí budgetu.Největší novinkou je možnost účastí na dlouhodobých turnajích. To znamená, že můžeš hrát fantasy po celou ligu nebo sportovní událost. O ceny se bojuje v celkovém umístění i v jednotlivých kolech. Tvůj tým se v rámci turnaje přenáší do dalšího kola a mezi koly jej můžeš upravovat. První takový turnaj můžeš vyzkoušet na zimních hrách pod pěti kruhy. 

Dalším významným vylepšením je možnost upravování tvého týmu. V turnajích a v samostatných soutěžích bez vstupného v Sazka Tokenech si nově můžeš tým upravovat kdykoliv až do začátku prvního zápasu! Jednoduše se vrať ke svému týmu a vyměň hráče, kdy na to budeš mít čas. V soutěžích se vstupným tým už po vsazení měnit nelze.

Sestav si vlastní tým a soutěž po celou sezonu se svými soupeři!

Hraj Sazka Fantasy a vyhraj nezapomenutelné zážitky

Sazka Fantasy jsme vám zpříjemnili více statistikami, větší přehledností, rychlejší mobilní verze. Rozšířili jsme statistiky a přidali možnost přesáhnout 100 milionový budget s handicapem. A nebojte, další novinky na sebe nenechají dlouho čekat!

720p 360p
Chceš trénovat sportovní hvězdy? Sestav svůj tým a hraj o super ceny!

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze