22. ledna 2018 • 12:40

Nová Sazka Fantasy! Hraj fantasy na celou sezonu a využij více statistik

Autor:
TOP VIDEA
Sportovní ředitel Ščasný - o stavu kádru Sparty, posilách i možných odchodech Sportovní ředitel Ščasný - o stavu kádru Sparty, posilách i možných odchodech
Kincl jako McGregor! Vlétl do garáže a zaútočil na Vémolu v mustangu Kincl jako McGregor! Vlétl do garáže a zaútočil na Vémolu v mustangu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Skvělá zpráva pro hráče! Sazka Fantasy má nový kabát, který sebou přináší hned několik vylepšení. Největší novinkou oblíbené hry je možnost dlouhodobého turnaje. Těšit se můžete i z více propracovaných statistik a pro milovníky utrácení jsme přidali možnost přesáhnutí budgetu.Největší novinkou je možnost účastí na dlouhodobých turnajích. To znamená, že můžeš hrát fantasy po celou ligu nebo sportovní událost. O ceny se bojuje v celkovém umístění i v jednotlivých kolech. Tvůj tým se v rámci turnaje přenáší do dalšího kola a mezi koly jej můžeš upravovat. První takový turnaj můžeš vyzkoušet na zimních hrách pod pěti kruhy. 

Dalším významným vylepšením je možnost upravování tvého týmu. V turnajích a v samostatných soutěžích bez vstupného v Sazka Tokenech si nově můžeš tým upravovat kdykoliv až do začátku prvního zápasu! Jednoduše se vrať ke svému týmu a vyměň hráče, kdy na to budeš mít čas. V soutěžích se vstupným tým už po vsazení měnit nelze.

Sestav si vlastní tým a soutěž po celou sezonu se svými soupeři!

Hraj Sazka Fantasy a vyhraj nezapomenutelné zážitky

Sazka Fantasy jsme vám zpříjemnili více statistikami, větší přehledností, rychlejší mobilní verze. Rozšířili jsme statistiky a přidali možnost přesáhnout 100 milionový budget s handicapem. A nebojte, další novinky na sebe nenechají dlouho čekat!

Chceš trénovat sportovní hvězdy? Sestav svůj tým a hraj o super ceny!
720p 360p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze