5. února 2018 • 12:51

Vrací se HET liga! Sestav nejlepší tým a vyhraj se Sazka Fantasy desetitisíce

Autor:
TOP VIDEA
Sestřih finále LM: Real Madrid - Liverpool 3:1. Rozhodly minely brankáře Kariuse Sestřih finále LM: Real Madrid - Liverpool 3:1. Rozhodly minely brankáře Kariuse
Bohemians - Sparta: Na hřiště jde Lafata! Posledních 10 minut velkého kanonýra Bohemians - Sparta: Na hřiště jde Lafata! Posledních 10 minut velkého kanonýra
VŠECHNA VIDEA ZDE

Další týden Sazka Fantasy je tu. Po zimní přestávce se už brzy rozjede fotbalová HET liga a ty máš už nyní možnost sestavit svůj tým, se kterým budeš bojovat o desetitisíce. Naopak v tomto týdnu se odehraje poslední kolo hokejové extraligy před olympijskou pauzou. To si prostě nemůžeš nechat ujít.Už nyní jsme vypsali turnaj k jarní části HET ligy! Můžeš si tak sestavit tým a hrát v každém kole ligy o 10 000 Kč a zároveň bojovat o první místo v turnaji s výhrou 20 000 Kč. Nezapomeň na novinku Sazka Fantasy, tým teď můžeš měnit až do začátku prvního zápasu.

V týdnu nás čeká poslední kolo hokejové extraligy před olympijskou pauzou. V úterý 6.2. jsme si přichystali soutěž o ceny za 3000 Kč, vstupné bude 30 Sazka Tokenů.

Ve čtvrtek 8.2. pak čeká soutěž o ceny za 3000 Kč na milovníky toho nejlepšího hokeje na světě, vstupné do turnaje NHL je zdarma.

Sestav vlastní tým, poraž všechny soupeře a hraj o desetitisíce!

Hraj Sazka Fantasy a vyhraj nezapomenutelné zážitky

Turnaj Premier League začíná v sobotu 10.2. soutěží o ceny za 3000 Kč, vstupné zdarma.

Chceš trénovat sportovní hvězdy? Sestav svůj tým a hraj o super ceny!
720p 360p

 Klasická verze
Mobilní verze