12. února 2018 • 09:42

Jsou tu HET liga i Zimní hry! Postav svůj tým a hraj o 385 tisíc

Autor:
TOP VIDEA
Gólparáda v podání Nicolae Stancia - učebnicový přímák i nechytatelná dělovka Gólparáda v podání Nicolae Stancia - učebnicový přímák i nechytatelná dělovka
5 důvodů úspěchu Komety: Zábranského hokejová rodina i fanoušci 5 důvodů úspěchu Komety: Zábranského hokejová rodina i fanoušci
VŠECHNA VIDEA ZDE

Takhle nadupaný týden jste v Sazka Fantasy ještě nezažili! Díky Zimním hrám a prvním jarním kole HET ligy začnou soutěže o 385 tisíc korun. Vrací se i slavná Liga mistrů, dostane se i na experty na NHL. Tak neváhej si sestavit ten nejlepší tým a hraj o pořádný balík.Hokejový turnaj na Zimních hrách konečně vypukne. Hned v 1. kole OH, hrajeme o ceny za 25 000 Kč. O den později poprvé nastoupí český tým a my budeme pokračovat v souboji o 25 tisíc. Češi nastoupí proti Jižní Koreje a v tomto utkání budou velkým favoritem. Do brány by se měl postavit Pavel Francouz, který je nejžhavějším kandidátem na post brankáře druhého kola.

Na 17. 2. jsme připravili 3. kolo OH a znovu se bude hrát o ceny za 25 000 Kč. Na český tým v tomto kole čeká těžší oříšek než první soupeř, neboť se utká s Kanadou. Tým Javorového listu absencí hráčů z NHL sice utrpěl nejvíce, ale i tak v jeho kádru najdeme několik skvělých hráčů. Například zkušený Chris Keller má na kontě vítězství ve Stanley Cupu s Bostonem.

O víkendu se ke všemu vrací fotbalová HET liga! Poprvé tak můžeš vyzkoušet novinku u fotbalu. Posta svůj tým, který ti bude hrát až do konce sezony. Po každém kole však můžeš udělat neomezený počet střídání. Začínáme v sobotu 17.2. soutěží o 10 000 Kč. Zároveň se můžete těšit na soutěž o lístky na zápas Plzeň – Jihlava.

A další návrat. V týdnu se opět rozjede slavná Liga mistrů. V úterý si zahrajeme o ceny za 3000 Kč, vstup zdarma.

Postav svůj tým, poraž všechny soupeře a hraj o 385 tisíc!

Hraj Sazka Fantasy a vyhraj nezapomenutelné zážitky

Pokud vás stále mrzí, že největšího hokejové hvězdy na Zimních hrách neuvidíme, můžete si spravit chuť v neděli 18.2. Na konec týdne jsme totiž vypsali hned dvě soutěže na NHL. V první si nejlepší rozdají ceny za 3000 Kč, vstup je zdarma. Druhá a VIP soutěž bude o ceny za 7000 Kč, vstup 200 Sazka Tokenů.

Chceš trénovat sportovní hvězdy? Sestav svůj tým a hraj o statisíce!
720p 360p

 Klasická verze
Mobilní verze