16. února 2018 • 15:18

Výsledky prvního kola ZOH Fantasy: Výhru trefili Řepík, Wolski a Omark

Autor:
TOP VIDEA
Gólparáda v podání Nicolae Stancia - učebnicový přímák i nechytatelná dělovka Gólparáda v podání Nicolae Stancia - učebnicový přímák i nechytatelná dělovka
5 důvodů úspěchu Komety: Zábranského hokejová rodina i fanoušci 5 důvodů úspěchu Komety: Zábranského hokejová rodina i fanoušci
VŠECHNA VIDEA ZDE

Máme za sebou první kolo Sazka Fantasy k hokejovému turnaji Zimních her. Výherci si meze sebe rozdali tisíce. Druhé kolo je sice už v plném proudu, ale i v tom následujícím rozdáme hodnotné ceny včetně tisíc korun pro vítěze. Tak neváhej, sestav si vlastní tým a ukaž, jaký jsi trenér.První hrací den hokejového turnaje na Zimních hrách nabídl překvapivé výsledky. Rusové nestačili na Slovensko, hokejisté USA prohráli v prodloužení se Slovinskem. Vyhnout se těmto týmům byl klíč úspěchu v turnaji na Sazka Fantasy. Vítěz prvního kola hrající pod přezdívkou 37401 měl z těchto favoritů jen jediného hráče. Ruský střelec Nikita Gusev si připsal jednu asistence a díky časté střelbě vydoloval 3 body. 37401 si tak mohl vyčítat volbu kapitána, protože Rus patřil k bodově nejslabším hráčům vítězné sestavy.

Vítěze prvního kola ale výkon ruského snajpra nemusel mrzet, nýbrž se blýskli jiní. Velkou zásluhu na vítězství má 12bodový Kanaďan Wojtek Wolski, který se v utkání proti Švýcarsku prosadil hned dvakrát a stál pouhých 5 milionů. Bodové žně předvedl i švédský hračička Linus Omark, který si při vítězství 4:0 připsal tři asistence a krásných 11 fantasy bodů.

Vítěz prvního kola hokejového turnaje na Zimních hrách Sazka Fantasy

Osvědčili se i čeští hráči. V oslabení se za první kolo jako jediný trefil Michal Řepík. Toho doplnil ve vítězné sestavě brankář Pavel Francouz, který sice neudržel čisté konto, ale připsal si asistenci na vítězný gól.

Sestav si vlastní tým na Zimních hrách a hraj o statisíce na Sazka Fantasy!

Hraj Sazka Fantasy a vyhraj nezapomenutelné zážitky

Druhý a třetí tým v pořadí těžily především z bezchybného výkonu Švédů a prvního útoku Kanady.

Pořadí prvního kola ZOH fantasy

 Klasická verze
Mobilní verze