Vrcholí ZOH fantasy! Postav svůj tým, protože stále hrajeme o statisíce | iSport.cz
19. února 2018 • 11:43

Vrcholí ZOH fantasy! Postav svůj tým, protože stále hrajeme o statisíce

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
Slovácko - Plzeň: Povedený brejk zakončil Hellebrand, 2:1! Slovácko - Plzeň: Povedený brejk zakončil Hellebrand, 2:1!
Pardubice - Sparta: Hráli skvěle, my nebyli dost dobří, uvědomuje si Krupp Pardubice - Sparta: Hráli skvěle, my nebyli dost dobří, uvědomuje si Krupp
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jde do tuhého, vrcholí první dlouhodobá soutěž Sazka Fantasy. Hokejový turnaj Zimních her se přehoupl do vyřazovací části, ve které rozdáváme 100 tisíc. Tak neváhej si ještě sestavit svůj tým a porazit všechny soupeře. Nezapomeň si nastavit i sestavu na HET ligu, celkový vítěz totiž bere 20 tisíc.Klíčové bitvy turnaje na Zimních hrách jsou tu. Na osmifinále 20. 2. jsme vypsali 4. kolo OH, ve kterém hrajeme o ceny za 25 000 Kč. Dávej pozor, hned čtyři týmy se tohoto kola nezúčastní, protože si vybojovali přímý postup do čtvrtfinále. Takže hráče z Česka, Finska, Ruska a Švédska ze své sestavy určitě vynech.

Naopak v 5. kole OH, ve kterém si zasoutěžíme o ceny za 25 000 Kč, už se na borce z těchto týmů můžeš spolehnout. A co víc, tyto týmy budou velkými favority. Nejlepší los nakonec vyšel na ruský tým, který se utkán s jedním z dvojice Norsko/Německo. Výbornou formu ukazuje hlavně střelec Ilja Kovalčuk.

23. 2. jsou na programu semifinálové boje a 6. kolo OH Sazka Fantasy. I nyní si zahrajeme o ceny za 25 000 Kč. Vrchol turnaje je 24. 2. – finálové kolo OH bude také o ceny za 25 000 Kč.

Další dlouhodobým turnajem je fotbalová HET liga. V pátek 23.2. začíná 2. kolo jarního turnaje české ligy, opět hrajeme o 10 000 Kč. Nezapomeňte, že celkový vítěz turnaje bere rovnou 20 000 Kč. Další soutěží HET ligy je bonusová VIP o ceny za 7 000 Kč, vstupné 500 Sazka Tokenů.

Sestav si vlastní tým z hvězd Zimních her a hraj o statisíce!

Hraj Sazka Fantasy a vyhraj nezapomenutelné zážitky

O víkendu se vrací i světoznámá Premier League, zasoutěžíme si o ceny za 3000 Kč, vstupné je 50 Tokenů. A samozřejmě nesmí chybět slavná Liga mistrů, s kterou si zahrejeme v úterý 20.2. soutěž o ceny za 3000 Kč, vstupné 50 Sazka Tokenů.

A na závěr týdne si přijdou na své i fanoušci toho nejlepšího hokeje. S NHL si dáme tunaj 24.2. o ceny za 3000 Kč, vstupné 30 Sazka Tokenů.

Chceš trénovat sportovní hvězdy? Sestav svůj tým a hraj o statisíce!

 

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Články odjinud
Články odjinud