27. února 2018 • 16:02

Zimní hry mají své vítěze! Komu jsme rozdali 215 tisíc za jejich týmy?

Autor:
TOP VIDEA
Když přijde den zápasu, tak mi nohy pořád hrají, přiznává Rosický Když přijde den zápasu, tak mi nohy pořád hrají, přiznává Rosický
TOP góly La Ligy: Garcíova vymetená šibenice a krásný přímák Bardhiho TOP góly La Ligy: Garcíova vymetená šibenice a krásný přímák Bardhiho
VŠECHNA VIDEA ZDE

Drama až do konce. To byl první dlouhodobý turnaj se Sazka Fantasy, ve kterém jsme rozdali 215 tisíc. Vítěz Zimních her s přezdívkou NeverWalkAlone si nakonec odnesl krásných 20 tisíc korun, když svého nejbližšího pronásledovatele porazil o jeden jediný bod.Turnaj Zimních her byl na Sazka Fantasy rozdělen na 7 kol: 3 kola tvořily zápasy základních skupin. Pak následovala kola play-off a turnaj vyvrcholil zápasy o bronz a o zlato. Ti, kteří sestavili nejlepší týmy z reálných hráčů, si v každém kole rozdali ceny v hodnotě 25 000 Kč v podobě hotovosti a nákupních poukázek.

Celosezonní turnaje nabízí hned několik novinek na Sazka Fantasy. Váš tým nyní automaticky pokračuje z jednoho soutěžního kola do druhého! Mezi koly můžete svůj tým libovolně měnit, ale i pokud neuděláte žádnou změnu, váš tým v turnaji dál sbírá body. Pokud chcete do týmu dostat všechny největší hvězdy, nyní můžete překročit i stanovený rozpočet 100 milionů, ale čeká vás za to bodový postih. Vylepšili jsme pro vás i centrum statistik, které jsou nyní propracovanější a přehlednější.

Sestav vlastní tým ze sportovních hvězd a hraj o statisíce na Sazka Fantasy!

Hraj Sazka Fantasy a vyhraj nezapomenutelné zážitky

Všechny novinky nejlépe zužitkoval trenér NeverWalkAlone, který během Zimních her získal krásných 399 bodů. Tento trenérský výkon mu vynesl 20 tisíc korun! Ale bylo to o fous, hned druhý v pořadí uživatel zaspii nasbíral o jediný bod méně a za druhé místo pobral 5 tisíc korun. Na bedně se umístil i trenér socrates, který se může těšit z pěkných 3 tisíc korun.

Výsledky Zimních her na Sazka Fantasy

 Klasická verze
Mobilní verze