Výhru vystřelil Ikaunieks. Kdo je nejblíž jackpotu 20 tisíc na Sazka Fantasy? | iSport.cz
12. března 2018 • 13:27

Výhru vystřelil Ikaunieks. Kdo je nejblíž jackpotu 20 tisíc na Sazka Fantasy?

Autor:
TOP VIDEA
Dukla - Slovácko: Nešťastník Chlumecký! Dal si druhý vlastňák a zničil šance Dukly na bod! Dukla - Slovácko: Nešťastník Chlumecký! Dal si druhý vlastňák a zničil šance Dukly na bod!
BACKSTAGE: Nekazí fotbalisty agenti? Bez nich se do zahraničí nedostanete, říká Podaný BACKSTAGE: Nekazí fotbalisty agenti? Bez nich se do zahraničí nedostanete, říká Podaný
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalová HET liga má za sebou 20. kolo. V něm jsme nejlepším hráčům Sazka Fantasy rozdali 10 tisíc korun. Kdo postavil ten nejlepší tým? A komu se daří nejvíce v boji o celkové vítězství a má blíž k 20 tisícům korun?V tomto kole se hráčům, kteří si na Sazka Fantasy vytvářeli vlastní tým HET ligy, vyplatilo vsadit na rozjeté kluby jako Jihlava a Jablonec. Jeden z vítězů 20. kola uživatel SimSula2 si odnesl tisíc korun díky volbě na Ikauniekse a Urblíka, kteří mu dohromady vynesli krásných 30 bodů.

Stejný počet celkových fantasy bodů (75) získal i uživatel lupen, ale skončil na druhém místě, protože na svůj tým využil větší finanční rozpočet. Lupen ukázal třeba na Milana Škodu nebo Guélora Kangu, ti díky vstřeleným brankám byli užitečnou volbou. Třetím do party vítězů, který si odnesla tisíc korun, byl uživatel Spaca. Jeho sestavě dominovali hráči Jablonce.

Sestav vlastní tým z hráčů HET ligy a vyhraj 20 tisíc korun! >>

Hraj Sazka Fantasy a vyhraj nezapomenutelné zážitky

V celkovém žebříčků HET ligy vede uživatel zigi před pronásledovateli Blsany a Jabko. Zigi je tak zatím nejblíže k zisku 20 tisíc korun, ale má před sebou ještě 10 těžkých kol. I proto má šanci na pěknou výhru každý. A co t, už máš svůj tým?

Pořadí 20. kola HET ligy na Sazka Fantasy

 

Celkové pořadí HET ligy na Sazka Fantasy v bitvě o 20 tisíc

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze