16. dubna 2018 • 13:48

Sestav si vlastní tým z hráčů HET ligy a vyhraj 20 tisíc korun

Autor:
TOP VIDEA
Chovanec: Chci, aby se rozhodčí nevměšovali do utkání. A diváci odcházeli spokojeni Chovanec: Chci, aby se rozhodčí nevměšovali do utkání. A diváci odcházeli spokojeni
UNIKÁTNÍ ZÁBĚRY z oslav vícemistrů: Záhřeb v euforii! Modrič a spol. ukázali medaile UNIKÁTNÍ ZÁBĚRY z oslav vícemistrů: Záhřeb v euforii! Modrič a spol. ukázali medaile
VŠECHNA VIDEA ZDE

Takhle nadupaný týden na Sazka Fantasy tu dlouho nebyl. Nyní si můžete vytvořit vlastní tým na NHL, kde probíhají lité boje o Stanley Cup, nebo vyberte to nejlepší družstvo z hráčů extraligy, která se dostala už do svého finále. Šanci mají i fotbaloví příznivci, kteří se svou sestavou můžou soutěžit o 20 tisíc s HET ligou a čeká je i několikanásobná bitva v Premier League. Tak neváhejte a sestavte si vlastní sestavu na www.sazkafantasy.cz.Na plné obrátky se rozjely boje o Stanley Cup. V zámořské hokejové soutěži září i Češi, David Pastrňák patří k nejúspěšnějším hráčům v získávání fantasy bodů. Jeho i další hráče si budete moc zvolit do týmu v dalším kole dlouhodobého turnaje Sazka Fantasy, ve kterém hrajeme o 3 tisíc korun. Vítěz celého turnaje ale získá krásných 9 tisíc korun!

Ve stejném duchu jako NHL jede i turnaj HET ligy. 20.4. pokračujeme dalším kolem soutěže o ceny za 10 000 Kč, výherci si rozdělí napůl nákupní poukazy a napůl bonusy na kurzové sázení. Celkový vítěz za jarní část sezony pobere dokonce 20 tisíc korun. Jako doplňkovou soutěž jsme si pro vás připravili souboj o lístky na zápas Plzeň – Karviná, který vypukne v sobotu.

Dvojitou dávku si v tomto týdnu užijete i s věhlasnou Premier League. Sestavu si udělejte už během týdne, kdy na vás čeká hned několik soutěží navíc k vloženým zápasům, které se hrají mimo víkend. O víkendu je pak na programu další soutěž o ceny za 3000 Kč, vstupné zdarma.

Finálem extraligy vrcholí první dlouhodobý turnaj. Jednu z posledních šancí zamíchat pořadím o ceny až za 75 tisíc korun budeš mít 19. a 20.4., to se totiž hrají další kola turnaje o ceny za 3 000 Kč, které se počítají do celkového pořadí.

Sestav si vlastní tým z hráčů HET ligy a vyhraj 20 tisíc korun! >>

Hraj Sazka Fantasy a vyhraj nezapomenutelné zážitky

A na závěr máme opět připravenou chuťovku pro odborníky na tenis. Zase soutěžíme o vybavení nejlepšího Čecha v žebříčku ATP Tomáše Berdycha, k tomu přidáváme i soutěž o ceny za 2 tisíce korun.

 

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze