17. dubna 2018 • 15:05

Blíží se fantasy MS v hokeji. Vyber si vlastní tým a hraj o 140 tisíc

Autor:
TOP VIDEA
SESTŘIH: Lipsko - Hoffenheim 2:5. Na destrukci se gólově podílel i Kadeřábek SESTŘIH: Lipsko - Hoffenheim 2:5. Na destrukci se gólově podílel i Kadeřábek
Kladno definitivně končí v bojích o extraligu. Je potřeba dívat se dopředu a příští sezonu být lepší, velí Jágr Kladno definitivně končí v bojích o extraligu. Je potřeba dívat se dopředu a příští sezonu být lepší, velí Jágr
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hokejové mistrovství světa se blíží. O cenný kov bude bojovat hned několik favoritů včetně Česka. I ty díky Sazka Fantasy můžeš letošní šampionát vyhrát. Postav svůj tým z hráčů reprezentačních týmů a hraj o ceny za 140 tisíc korun. Ten nejlepší z celého turnaje si odnese krásných 20 tisíc. Svůj tým na MS si můžeš postavit na www.sazkafantasy.cz.V hokejovém turnaji mistrovství světa, které se koná od 4. do 20., můžeš vyhrát v celkovém pořadí, ale i v jednotlivých kolech. Proto niikdy není pozdě se zapojit do hry. Stačí si zvolit podle tebe nejlepší jedenáctku z reálných hráčů všech národních týmů a čekat, jak se jim bude dařit v zápasech v Dánsku.

Tvůj tým bude automaticky pokračovat z jednoho soutěžního kola turnaje do druhého. Mezi koly můžeš své vyvolené libovolně měnit, ale i pokud ho nezměníš, tvůj tým v turnaji soutěží dál a body pro tebe sbírá.

Svůj tým upravuješ až do samého začátku prvního zápasu každého kola. Můžeš se tak ke svému týmu vrátit a změnit ho podle nejaktuálnějších informací. Zejména ze začátku turnaje je dobré sledovat, kteří hráči skutečně nastoupí do hry.

Sestav si vlastní tým z reálných hokejistů na MS a hraj o 140 tisíc! >>

Hraj Sazka Fantasy a vyhraj nezapomenutelné zážitky

Turnaj bude rozdělen na 10 kol: 7 kol základních skupin, čtvrtfinálové kolo, semifinálové kolo a jako poslední kolo zápas o bronz + zápas o zlato. V každém kole se bude rovnou hrát o ceny v hodnotě 10 000 Kč v podobě nákupních poukázek a bonusů na kurzové sázení SazkaBet. Tým, který ve kterémkoli soutěžním kole turnaje získá absolutně nejvíce bodů, vyhrává 9 000 Kč. Ti nejlepší z celkového pořadí si rozdají 30 tisícový budget v tomto poměru: 1. místo: 20 000 Kč, 2. místo: 5 000 Kč, 3. místo: 3 000 Kč, 4. místo: 2 000 Kč.

 Klasická verze
Mobilní verze