23. dubna 2018 • 08:20

Už máš svůj tým snů? Na Sazka Fantasy hrajeme o statisíce

Autor:
TOP VIDEA
Tanečky, šampaňské a spousta piva. Plzeň je hlavní město fotbalu, slavila Viktoria Tanečky, šampaňské a spousta piva. Plzeň je hlavní město fotbalu, slavila Viktoria
TOP 5 gólů mistrovské Plzně: Nechytatelná rána Koláře i Krmenčíkův volej TOP 5 gólů mistrovské Plzně: Nechytatelná rána Koláře i Krmenčíkův volej
VŠECHNA VIDEA ZDE

Myslíš si, že by si koučoval tým lépe než kdejaký trenér? Tak zkus Sazka Fantasy a vyhraj pořádný balík peněz! Stačí vybrat svých 11 vyvolených reálných sportovců a sledovat, jak se jim daří v zápasech. Pokud získáš víc fantasy bodů než tvoji soupeři, můžeš se těšit na skvělé ceny včetně zajímavých peněžních částek.Nejslavnější hokejová liga světa ti od dubna dává možnost soutěžit o ceny v hodnotě přes 30 000 Kč! Ceny můžeš získat za celkové umístění v turnaji i v jednotlivých kolech turnaje. Další kolo je na programu 24.4. a hrajeme o ceny za 3 000 Kč.

V rámci turnaje HET ligy bude tvůj tým automaticky pokračovat z jednoho soutěžního kola do druhého! Mezi koly můžeš svůj tým libovolně měnit, ale i pokud ho nezměníš, tvůj tým v turnaji soutěží dál a sbírá pro tebe body. O víkendu soutěžíme o ceny za 10 000 Kč, napůl nákupní poukazy a napůl bonusy na kurzové sázení. Další soutěží tohoto týdne je ta o lístky na zápas Sparta – Zlín.

Sestavte si vlastní tým z reálných sportovců a hrajte o statisíce! >>

Hraj Sazka Fantasy a vyhraj nezapomenutelné zážitky

V rámci Ligy mistrů si můžete sestavit vlastní tým v 24.4. To hrajeme o ceny za 3000 Kč, vstupné 50 Sazka Tokenů. Podobný turnaj se týká i Premier League, kde o víkendu rozdáme ceny za 3000 Kč, za vstupné 50 Sazka Tokenů.

 Klasická verze
Mobilní verze