4. května 2018 • 10:56

Tipy a sestavy pro HET ligu: titul v Edenu, Brazilec přiblíží záchranu

Autor:
TOP VIDEA
 Profil Jana Kopice: nejlepší ligový nahravač a tahoun Plzně Profil Jana Kopice: nejlepší ligový nahravač a tahoun Plzně
Satoranský: Vyřazení? Zklamání kvůli našemu potenciálu. Ve finále Stanley Cupu fandím Capitals Satoranský: Vyřazení? Zklamání kvůli našemu potenciálu. Ve finále Stanley Cupu fandím Capitals
VŠECHNA VIDEA ZDE

Pomalu, ale jistě míří HET liga do svého finiše. Tento víkend se odehraje už 27. kolo, ve kterém bude k vidění řada záchranářských bitev, ale i boje o titul a pohárovou Evropu. V Sazka Fantasy budeme hrát o prémii kola v hodnotě 10 100 korun. Celkově za jarní část soutěže rozdáme 175 tisíc a vítěz si odnese 20 tisíc korun. Kdo je zraněný a kdo se v 27. kole HET ligy vyplatí?Sparta - Zlín
I když Sparta minulou porážkou v Ostravě přišla o neporazitelnost, která trvala 10 kol, a se Zlínem v posledních třech ligových zápasech jen remizovala, i tak jsou domácí velkým favoritem. Největším adeptem na vsítění branky je Nicolae Stanciu (11,7 milionů).

Karviná - Dukla

Domácí potřebují výhru jako sůl. Karviná 8x za sebou nevyhrála (z toho 6 remíz), naopak Dukla z posledních třech kol si připsala dvě důležitá vítězství. Dá se očekávat velmi tuhý boj, nedivili bychom se remíze 0:0. Proto bychom vsadili na domácího brankáře Patrika Le Gianga (7,5 milionů).

Brno - Jablonec

Zbrojovka pomalu ale jistě padá do druhé ligy. Brno 4x za sebou prohrálo a v posledních 7 kolech získalo jediný bod. Tyto výkony z něj dělají nejhorší tým na jaře, naopak Jablonec jarní tabulce vévodí. Hostům se daří především v útočné fázi, dá se očekávat větší příděl do domácí svatyně. Ve formě hraje útočník Martin Doležal (12,4 milionů).

Boleslav - Baník

Tak se zdá, že tento zápas změní všechny pořádky mezi těmito týmy. Vždyť Boleslav doma v lize Ostravu 7x za sebou porazila a z posledních sedmi ligových kol prohrála jen jednou. Ale Baník jede tentokrát do středních Čech jako favorit. Jeho boj o přežití v lize sledujeme s nadšení, další výhru zařídí Brazilec Dyjan de Azevedo (11,8 milionů).

Liberec - Jihlava

Ani jeden tým není v nijak oslnivé formě. Liberec 4x za sebou nezvítězil (z toho 3 porážky), Jihlava dokonce nevyhrála šest kol a v posledních čtyřech zápasech remizovala. Domácí mají problémy s koncovkou, když už 304 minut neskórovali. Prolomí mlčení mladý kanonýr Matěj Pulkrab (8,9 milionů)?

Olomouc - Bohemians

Klokani venku to už je ohraná písnička. A v tomto kole je čeká velmi těžký oříšek. Olomouc 6x po sobě neprohrála a 2x v řadě zvítězila a tlačí se na druhé místo v tabulce. Hosté v posledních 6 venkovních utkáních v lize uhráli jediný bod. Sigma je tak velkým favoritem, v minulém kole se velmi dařilo Tomáši Zahradníčkovi (12,2 milionů).

Slovácko - Teplice

Zlepšenou defenzivou kráčí domácí za záchranou. Slovácko 4x po sobě neprohrálo a 443 minut neinkasovalo. V důležitém souboji je čeká soupeř, který má dost problémů se svou hrou. Teplice zvítězily v jediném z posledních 6 kol a 3x v řadě nevyhrály. Domácí se přiblíží záchraně, k bodům pomůže brankář Milan Heča (12,6 milionů).

Slavia - Plzeň

Tak to vypadá, že titul se letos bude slavit v Edenu. Ale jinak, než by si představovali fanoušci Slavie. O formě obou týmů je známo hodně. Plzni stačí k titulu vybojovat bod, což by se jí mělo podařit. Ve formě hraje Tomáš Hořava (12 milionů).

 Klasická verze
Mobilní verze