Pedrys ovládl Sazka Fantasy MS v hokeji a už si užívá výhru 20 tisíc korun | iSport.cz
28. května 2018 • 10:53

Pedrys ovládl Sazka Fantasy MS v hokeji a už si užívá výhru 20 tisíc korun

Autor:
TOP VIDEA
Jablonec - Opava: Smola šokuje domácí tribuny, 2:2! Svou trefu oslavil vtipně na sněhu Jablonec - Opava: Smola šokuje domácí tribuny, 2:2! Svou trefu oslavil vtipně na sněhu
Třinec - Kometa Brno: Marcinko v samostatném úniku na Čiliaka nevyzrál Třinec - Kometa Brno: Marcinko v samostatném úniku na Čiliaka nevyzrál
VŠECHNA VIDEA ZDE

To bylo drama! Fantasy MS v hokeji ovládl uživatel Pedrys jen o pouhé dva body, ale výhru 20 tisíc korun už mu nikdo nevezme. „Většinou do týmu dávám hráče, které znám a mají dobrou formu. Sleduju sestavy minulých zápasů, abych věděl, kdo bude hrát a kdo ne,“ popsal vsvé vítězné sestavy. Na koho vsázel a jak se těší na MS ve fotbale na Sazka Fantasy, kde budeme hrát o 160 tisíc?Jak dlouho hrajete Sazka Fantasy a jak jste se o projektu dozvěděl?
"Sazka Fantasy hraju úplně od jejího startu. Dostal jsem se k ní přes reklamu na Facebooku."

Kolik času vám zabere sestavení týmu?
"Obyčejně tak pět minut. Naučil jsem se, že první volba je ta nejlepší. Ale v úvodních kolech MS mi to trvalo i 15 minut. Bylo to hlavně kvůli tomu, že bylo na výběr z dost týmů."

Jakou taktiku při výběru hráčů používáte?
"Většinou do týmu dávám hráče, které znám a mají dobrou formu. Sleduju sestavy minulých zápasů, abych věděl, kdo bude hrát a kdo ne. Chci se dostat v rozpočtu pod 100 milionů, ale někdy to prostě nejde a je lepší obětovat postih než dát do týmu nehrající hráče."

Hrajete na Sazka Fantasy i jiné sporty než hokej?
"Snažím se hrát všechny turnaje ve všech sportech. Tokenů mám spoustu, tak je škoda jich nevyužít."

V čem vidíte největší výhodu fantasy od Sazky?

Určitě největší výhodou je, že Sazka Fantasy je zdarma. Jako další plus považuji zavedení part, které hru hodně oživily. Lepší je hrát v kolektivu než sám. Donutí to se víc snažit.

A je naopak něco, co vám na produktu vadí a chtěl byste na tom zapracovat?
"Momentálně si nemám na co stěžovat, všechno běží tak, jak má."

Co byste doporučil nováčkům, kteří se Sazka Fantasy teprve začínají?
"Nováčkům bych doporučil nevsázet pouze na slavná jména nebo týmy, ale zkusit někdy i zariskovat s outsidery.  Je dobré občas sledovat tabulky a statistiky, aby věděli, jak na tom týmy jsou."

Sestav si vlastní tým z hráčů na MS ve fotbale a hraj o 160 tisíc! >>

Hraj Sazka Fantasy a vyhraj nezapomenutelné zážitky

Těšíte se na blížící se fotbalové MS? Kdo je podle vás žhavým kandidátem na zlato?
"Na MS ve fotbale se těším, i když je škoda, že tam zase nejsme. Myslel jsem si, že budou hodně silní Španělé, ale nelíbí se mi jejich útok. Proto bych to přál Belgii, která má jeden z nejkvalitnějších týmů a zasloužila by si konečně vyhrát."

 

TIPSPORT extraliga – nejvyšší hokejová liga 2018/2019

Aktuální kolo Kompletní rozpis zápasů Tabulka Kanadské bodování hráčů Statistiky brankářů Program v TV Nová pravidla a tresty Přestupy ONLINE Sazka Fantasy extraliga

Nejvyšší domácí hokejová soutěž Tipsport extraliga nabízí celkem 52 kol základní části, po které následuje play off, skupina o udržení a baráž o extraligu. Nově Tipsport extraligu vysílá vedle ČT sport i program O2 TV Sport. Program extraligy v TV sledujte zde >>

MS v hokeji 2019 (Slovensko)Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

Speciály 2019: MS v biatlonu * MS v alpském lyžování

Články odjinud
Články odjinud