28. května 2018 • 10:53

Pedrys ovládl Sazka Fantasy MS v hokeji a už si užívá výhru 20 tisíc korun

Autor:
TOP VIDEA
FAKTA MS: Německé zmrtvýchvstání, penalty, ruský doping a křepčící Moskva FAKTA MS: Německé zmrtvýchvstání, penalty, ruský doping a křepčící Moskva
Jak se líbí nové dresy hokejistům? Nečas a Rittich jsou nadšení Jak se líbí nové dresy hokejistům? Nečas a Rittich jsou nadšení
VŠECHNA VIDEA ZDE

To bylo drama! Fantasy MS v hokeji ovládl uživatel Pedrys jen o pouhé dva body, ale výhru 20 tisíc korun už mu nikdo nevezme. „Většinou do týmu dávám hráče, které znám a mají dobrou formu. Sleduju sestavy minulých zápasů, abych věděl, kdo bude hrát a kdo ne,“ popsal vsvé vítězné sestavy. Na koho vsázel a jak se těší na MS ve fotbale na Sazka Fantasy, kde budeme hrát o 160 tisíc?Jak dlouho hrajete Sazka Fantasy a jak jste se o projektu dozvěděl?
"Sazka Fantasy hraju úplně od jejího startu. Dostal jsem se k ní přes reklamu na Facebooku."

Kolik času vám zabere sestavení týmu?
"Obyčejně tak pět minut. Naučil jsem se, že první volba je ta nejlepší. Ale v úvodních kolech MS mi to trvalo i 15 minut. Bylo to hlavně kvůli tomu, že bylo na výběr z dost týmů."

Jakou taktiku při výběru hráčů používáte?
"Většinou do týmu dávám hráče, které znám a mají dobrou formu. Sleduju sestavy minulých zápasů, abych věděl, kdo bude hrát a kdo ne. Chci se dostat v rozpočtu pod 100 milionů, ale někdy to prostě nejde a je lepší obětovat postih než dát do týmu nehrající hráče."

Hrajete na Sazka Fantasy i jiné sporty než hokej?
"Snažím se hrát všechny turnaje ve všech sportech. Tokenů mám spoustu, tak je škoda jich nevyužít."

V čem vidíte největší výhodu fantasy od Sazky?

Určitě největší výhodou je, že Sazka Fantasy je zdarma. Jako další plus považuji zavedení part, které hru hodně oživily. Lepší je hrát v kolektivu než sám. Donutí to se víc snažit.

A je naopak něco, co vám na produktu vadí a chtěl byste na tom zapracovat?
"Momentálně si nemám na co stěžovat, všechno běží tak, jak má."

Co byste doporučil nováčkům, kteří se Sazka Fantasy teprve začínají?
"Nováčkům bych doporučil nevsázet pouze na slavná jména nebo týmy, ale zkusit někdy i zariskovat s outsidery.  Je dobré občas sledovat tabulky a statistiky, aby věděli, jak na tom týmy jsou."

Sestav si vlastní tým z hráčů na MS ve fotbale a hraj o 160 tisíc! >>

Hraj Sazka Fantasy a vyhraj nezapomenutelné zážitky

Těšíte se na blížící se fotbalové MS? Kdo je podle vás žhavým kandidátem na zlato?
"Na MS ve fotbale se těším, i když je škoda, že tam zase nejsme. Myslel jsem si, že budou hodně silní Španělé, ale nelíbí se mi jejich útok. Proto bych to přál Belgii, která má jeden z nejkvalitnějších týmů a zasloužila by si konečně vyhrát."

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze