Hraj Fantasy fotbalové ligy! Sestav si vlastní tým a hraj o 200 tisíc | iSport.cz
19. července 2018 • 09:00

Hraj Fantasy fotbalové ligy! Sestav si vlastní tým a hraj o 200 tisíc

Sestava fotbalové ligy na Sazka Fantasy
TOP VIDEA
SESTŘIH: Slavia je ve finále MOL Cupu. Spartu smázla 3:0 SESTŘIH: Slavia je ve finále MOL Cupu. Spartu smázla 3:0
NFL Draft Week: Pohled expertů. Podle čeho kluby vybírají na draftu? NFL Draft Week: Pohled expertů. Podle čeho kluby vybírají na draftu?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Už dnes začne první fotbalová liga. To je výborná zpráva i pro hráče Sazka Fantasy, kteří se mohou těšit na další dlouhodobý turnaj. A o co budeme hrát? V podzimní části vás čekají boje o 200 tisíc korun!Podzimní část sezóny 1. české ligy poběží v osvědčeném turnajovém formátu. Tvůj tým se bude přenášet z jednoho kola do druhého, mezi koly můžeš svůj tým libovolně měnit, ale i pokud ho nezměníš, tvůj tým v turnaji soutěží dál a sbírá pro tebe body. Zároveň můžeš soupeřit s kamarády v partě a v duelech.

Nezapomeň, že svůj tým, který skládáš z reálných hráčů 1. české fotbalové ligy, můžeš upravovat až do samého začátku prvního zápasu každého kola. Můžeš se tak ke svému týmu vrátit a změnit ho podle nejaktuálnějších informací.

Sestav si vlastní tým z hráčů fotbalové ligy a hraj o 200 tisíc >>

Sestava fotbalové ligy na Sazka Fantasy

Připravili jsme si jednu speciální novinku. Každé 1. kolo v měsíci totiž budeme hrát o ceny za 20.000 Kč. Ale i v ostatních kolech budeme hrát o lákavé výhry. Ten nejlepší trenér celého turnaje pak ukořistí dokonce 30 tisíc korun. V prvním kole jsme si navíc pro vás připravili turnaj o lístky na zápas Plzeň - Liberec. Je nejvyšší čas založit si vlastní partu a připravit se na pořádnou bitvu.

 
Články odjinud
Články odjinud