14. září 2018 • 08:35

Je tady fantasy extraligy! Sestav si vlastní tým a hraj o víc než 150 tisíc

Autor:
TOP VIDEA
ANKETA: Kdo nejvíce zazářil v derby? Blýská se pod Šilhavým na lepší časy? ANKETA: Kdo nejvíce zazářil v derby? Blýská se pod Šilhavým na lepší časy?
Petr Ševčík pod lupou: Kdo je hráč, kterého ohlásila Slavii jako posilu Petr Ševčík pod lupou: Kdo je hráč, kterého ohlásila Slavii jako posilu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Už je to tady! V pátek 14. září odstartuje hokejová extraliga a s ní samozřejmě i oblíbený turnaj na Sazka Fantasy. V základní části se bude hrát o ceny za více než 150 tisíc korun, vyhrát ale můžeš v jednotlivých kolech každý týden. Celkový vítěz si pak odnese rovných 30 tisíc korun v hotovosti. Zapoj se i ty!Jsi hokejový fanoušek? Myslíš, že jsi expert na českou extraligu? Tak to ukaž v Sazka Fantasy! Oblíbená hra začne se startem nejvyšší české soutěže, tedy v pátek 14. září.

V základní části se hraje o ceny za více než 150 tisíc korun. O ceny se bude hrát za celkové pořadí v turnaji i v jednotlivých kolech. Každý herní týden extraligy se v turnaji bude hrát o ceny za celkem pět tisíc korun v podobě nákupních poukázek a hotovosti pro sázení na portálu Sazka.cz.

Čím víc budeš aktivní, připravovat svůj tým na jednotlivá kola, tím větší máš šanci na výhru. I když ale nebudeš moct nastavit tým na každé kolo, nic se neděje. V rámci turnaje totiž bude tvůj tým automaticky pokračovat z jednoho soutěžního kola do dalšího. Budeš tak dál sbírat body a v turnaji pokračovat. Mezi koly ale samozřejmě můžeš svůj tým měnit dle libosti až do začátku prvního zápasu.

Sestav si vlastní tým z hráčů extraligy a hraj o ceny za více než 150 tisíc korun >>>

V nové sezoně fantasy extraligy se bude nově bodovat i Radegast Index

Celkový vítěz dlouhodobého turnaje za základní část si odnese výhru 30 tisíc korun! Borec na 2. místě bere tři tisíce, třetí pak dva tisíce.

Už máš svůj tým?

Startuje fantasy extraligy! Sestav si vlastní tým a hraj o víc než 150 tisíc
720p 360p

 

TIPSPORT extraliga – nejvyšší hokejová liga 2018/2019

Aktuální kolo Kompletní rozpis zápasů Tabulka Kanadské bodování hráčů Statistiky brankářů Program v TV Nová pravidla a tresty Přestupy ONLINE Sazka Fantasy extraliga

Nejvyšší domácí hokejová soutěž Tipsport extraliga startuje v pátek 14. září. Na fanoušky čeká celkem 52 kol plus play off, skupina o udržení a baráž o extraligu. Nově Tipsport extraligu vysílá vedle ČT sport i program O2 TV Sport. Program extraligy v TV sledujte zde >> Současně se v hokejové extralize zavádí nová pravidla, jejich přehled najdete zde >>

Články odjinud
Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze