Pokračuje Sazka Fantasy! Sestav si vlastní tým a hraj o ceny | iSport.cz
19. listopadu 2018 • 14:56

Pokračuje Sazka Fantasy! Sestav si vlastní tým a hraj o ceny

Autor:
TOP VIDEA
Slovan proti Olomouci otestoval nový stadion v Bratislavě. Nádhera a skvělá práce, shodli se všichni Slovan proti Olomouci otestoval nový stadion v Bratislavě. Nádhera a skvělá práce, shodli se všichni
UFC v Praze: Rozsápe Pudilová americkou soupeřku? Viděli jsme její trénink! UFC v Praze: Rozsápe Pudilová americkou soupeřku? Viděli jsme její trénink!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Po klidnějším týdnu nabírá Sazka Fantasy opět strhující tempo. Do konce listopadu pokračují všechny hlavní soutěže – česká fotbalová liga, anglická liga, fotbalová Liga mistrů a samozřejmě hokejová extraliga. Těšit se můžete na zajímavé ceny! Kdy si můžete sestavit vlastní tým a bojovat se svými soupeři?Po reprezentační přestávce se vrací česká fotbalová liga, která začíná druhou polovinu základní části. V 16. kole se bude hrát o lístky na utkání Plzně s Olomoucí, zároveň pokračuje turnajové kolo o ceny za tři tisíce korun. O stejnou částku se bude hrát i v 17. kole. Na začátku prosince pak proběhne speciální kolo o ceny za 30 tisíc korun!

Po mezinárodních zápasech samozřejmě pokračuje i anglická Premier League, která má na programu 13. kolo. V dlouhodobém turnaji se bude hrát o ceny za pět tisíc korun. Na stejnou částku se můžete těšit i o dalším víkendu.

V posledním listopadovém týdnu se bude hrát i 5. kolo základních skupin fotbalové Ligy mistrů, jejíž dlouhodobý turnaj přinese soutěž o pět tisíc korun. Ve speciální VIP soutěži, do které se můžete kvalifikovat vsazením 500 tokenů, se hraje o ceny za sedm tisíc korun.

V extrémním tempu pokračuje i hokejová extraliga. V pátek 23. listopadu se hraje turnajové kolo o ceny za pět tisíc korun, o stejnou částku se bude hrát i v pátek 30. listopadu. Ostatní turnajová kola do konce listopadu se hrají o sazka tokeny. V samostatných denních soutěžích hrajeme o lístky na hokejové zápasy.

Sestav si vlastní tým a hraj o ceny >>>

V nové sezoně fantasy extraligy se bude nově bodovat i Radegast Index

Sestav si vlastní tým z hráčů české fotbalové ligy a hraj o ceny za 200 tisíc korun!

 

TIPSPORT extraliga – nejvyšší hokejová liga 2018/2019

Aktuální kolo Kompletní rozpis zápasů Tabulka Kanadské bodování hráčů Statistiky brankářů Program v TV Nová pravidla a tresty Přestupy ONLINE Sazka Fantasy extraliga

Nejvyšší domácí hokejová soutěž Tipsport extraliga startuje v pátek 14. září. Na fanoušky čeká celkem 52 kol plus play off, skupina o udržení a baráž o extraligu. Nově Tipsport extraligu vysílá vedle ČT sport i program O2 TV Sport. Program extraligy v TV sledujte zde >> Současně se v hokejové extralize zavádí nová pravidla, jejich přehled najdete zde >>

Články odjinud
Články odjinud