Skvělá šance! Sestav si vlastní tým na Sazka Fantasy a hraj o 30 tisíc | iSport.cz
3. prosince 2018 • 18:39

Skvělá šance! Sestav si vlastní tým na Sazka Fantasy a hraj o 30 tisíc

TOP VIDEA
Sterling ve Wembley hattrickem zničil Čechy. 0:5, nejhorší porážka v české historii Sterling ve Wembley hattrickem zničil Čechy. 0:5, nejhorší porážka v české historii
Jágr o postupu do baráže: Splnili jsme jeden krok, ten nejdůležitější je před námi Jágr o postupu do baráže: Splnili jsme jeden krok, ten nejdůležitější je před námi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hráči Sazka Fantasy mají tento týden jedinečnou příležitost! V turnajovém kole české fotbalové ligy se totiž bude hrát o ceny za 30 tisíc korun! Kromě toho proběhne i soutěž o lístky na domácí zápas Plzně. Hraje se také anglická fotbalová liga a hokejová extraliga. Chceš si před Vánoci finančně přilepšit? Tak si sestav vlastní tým! Kdy můžeš bojovat se svými soupeři?Fotbaloví fantasy manažeři pozor! Už tento týden se na Sazka Fantasy české fotbalové ligy hraje o pořádný balík! V 18. kole dlouhodobé soutěže se totiž bude hrát o ceny za 30 tisíc korun. Kromě toho se v samostatné soutěži bude hrát o lístky na zápas Plzně s Karvinou.

Pokračuje samozřejmě i anglická Premier League, která tento týden nabídne hned dvě turnajová kola o ceny za pět tisíc korun. V úterý a ve středu se odehraje vložené 15. kolo, o víkendu se pak pokračuje dalšími zápasy.

Opomenout nesmíme ani hokejovou extraligu, která jede v neustávajícím tempu. Příští týden si dá ale reprezentační přestávku. Užijte si tak soutěže, co to dá! V úterý budeme v samostatné soutěži hrát o lístky na utkání Kladna se Vsetínem, v pátek o lístky do Pardubic na zápas s Vítkovicemi. Ve čtvrtek pak začne turnajové kolo o ceny za pět tisíc korun.

Sestav si vlastní tým a hraj o 30 tisíc >>>

Sestav si vlastní tým z hráčů české fotbalové ligy a hraj o ceny za 200 tisíc korun!

 
Články odjinud
Články odjinud