Liga mistrů je zpět! Sestav si vlastní tým z hvězd a hraj o 60 tisíc | iSport.cz
12. února 2019 • 09:41

Liga mistrů je zpět! Sestav si vlastní tým z hvězd a hraj o 60 tisíc

Autor:
TOP VIDEA
Baník - Liberec: Stronati si srazil míč do vlastní sítě, hosté snižují na 1:2! Baník - Liberec: Stronati si srazil míč do vlastní sítě, hosté snižují na 1:2!
Příbram - Zlín: Jablonský se trefil z voleje přímo k tyči, 2:1 Příbram - Zlín: Jablonský se trefil z voleje přímo k tyči, 2:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

No konečně! Prestižní fotbalová soutěž nejlepších evropských týmů je zpět. A s Ligou mistrů se můžete těšit i na tuhé boje v Sazka Fantasy. Sestav si svůj hvězdný tým a hraj o 60 tisíc korun.V jarní části Ligy mistrů budeme hrát o výhry za 60.000 Kč. O ceny se bude soutěžit jak v jednotlivých kolech, tak za celkové pořadí v turnaji. Už toto úterý startuje první kolo, ve kterém hraje o ceny za 4 500 korun.

V rámci turnaje bude tvůj tým automaticky pokračovat z jednoho soutěžního kola do dalšího. Mezi koly můžeš svůj tým libovolně měnit, ale i pokud ho nezměníš, tvůj tým v turnaji soutěží dál a sbírá pro tebe body.

Dalším kolem bude o víkendu pokračovat i české fotbalová liga, která nám nabídne i šlágr mezi druhou Plzní a první Slavií. Náš jarní turnaj bude pokračovat 15.2. dalším kolem o 4 500 Kč.

Sestav si vlastní tým z hvězd Ligy mistrů a hraj o 60 tisíc >>

Sestava Ligy mistrů

Po reprezentační pauze nás čeká další turnajové kolo extraligy o ceny za 5 000 Kč. Ostatní kola se hraje o Sazka Tokeny a v samostatných soutěžích také o lístky na zápasy.

 

Témata: 
 

TIPSPORT extraliga – nejvyšší hokejová liga 2018/2019

Aktuální kolo Kompletní rozpis zápasů Tabulka Kanadské bodování hráčů Statistiky brankářů Program v TV Nová pravidla a tresty Přestupy ONLINE Sazka Fantasy extraliga

Nejvyšší domácí hokejová soutěž Tipsport extraliga nabízí celkem 52 kol základní části, po které následuje play off, skupina o udržení a baráž o extraligu. Nově Tipsport extraligu vysílá vedle ČT sport i program O2 TV Sport. Program extraligy v TV sledujte zde >>

MS v hokeji 2019 (Slovensko)Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

Speciály 2019: MS v biatlonu * MS v alpském lyžování

Články odjinud
Články odjinud