Už máš svůj tým z hráčů Premier League? Na Sazka Fantasy se hraje o 110 tisíc | iSport.cz
25. února 2019 • 12:43

Už máš svůj tým z hráčů Premier League? Na Sazka Fantasy se hraje o 110 tisíc

Autor:
TOP VIDEA
Teplice - Sparta: Řezníček obírá Letenské o body! V závěru srovnává z dorážky na 1:1 Teplice - Sparta: Řezníček obírá Letenské o body! V závěru srovnává z dorážky na 1:1
TOP góly 13. kola: Kalabiškova raketa nebo Schranzův růžek TOP góly 13. kola: Kalabiškova raketa nebo Schranzův růžek
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbaloví fanoušci nejlepší ligy na světě se dočkali. Na Sazka Fantasy totiž začíná jarní část anglické Premier League, ve které se bude hrát o 110 tisíc korun. Tak neváhej, sestav si vlastní tým z těch největších hvězd soutěže a hraj na www.sazkafantasy.cz.Nejlepší fotbalová liga na světě začíná na Sazka Fantasy už tento víkend. 22.2. startuje jarní turnaj, ve kterém se bude hrát o 110 000 Kč. V dalším kole jarního turnaje hrajeme o 4500 Kč a 2.3. v prvním březnovém kole turnaje hrajeme opět o 10 000 Kč.

Sestav si vlastní tým z hvězd Premier League a hraj o 110 tisíc >>

Premier League se vrací na Sazka FantasyPremier League se vrací na Sazka FantasyFoto Sazka Fantasy

Dalším kolem pokračuje i tuzemská soutěž. V jarním turnaji nás čeká soutěž o 4 500 Kč. Dostane se i na fanoušky hokeje. Další turnajová kola extraligy se hrají 26.2, 1. a 3.3., ve kterých hrajeme o 5 tisíc korun a Sazka Tokeny.

 

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Články odjinud
Články odjinud