Blíží se play off extraligy! Sestav vlastní tým a hraj o 60 tisíc | iSport.cz
5. března 2019 • 16:03

Blíží se play off extraligy! Sestav vlastní tým a hraj o 60 tisíc

TOP VIDEA
LIGOVÝ INSIDER: Vrba by byl pro Spartu nejlepší, jen Slavia má svůj styl LIGOVÝ INSIDER: Vrba by byl pro Spartu nejlepší, jen Slavia má svůj styl
Procházka o úspěchu v Japonsku: diváci ho hnali, pokřik nevysvětloval Procházka o úspěchu v Japonsku: diváci ho hnali, pokřik nevysvětloval
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ty největší boje jsou tu. V extralize již brzy vystřídá základní část zápasy v play-off, které rozhodnou o letošním vítězi soutěže. Sestav si vlastní tým na Sazka Fantasy a hraj v turnaji o 60 tisíc korun.Ještě před play off si můžou fanoušci zkusit poslední turnajová kola, ve kterých se bude hrát i o 5000 Kč. Od 11.3. začíná zmíněný nový play off turnaj o ceny za 60 000 Kč! Startujeme od prvního předkola a končíme až po finálové sérii.

Ale turnaje nabídneme i fotbalovým fanouškům. V týdnu se vrací Liga mistrů, ve které hrajeme o 4 a půl tisíce korun. O víkendu si můžete zahrát v dalším kole jarního turnaje Premier League a ceny jsou za 4 500 Kč.

Sestav si vlastní tým z hráčů extraligy a hraj play off o 60 tisíc >>

Sestav si vlastní tým z hráčů extraligy

O víkendu se hraje i na fantasy oblíbená česká fotbalová liga. Jarní turnaj bude pokračovat dalším kolem o 4 500 Kč. Toto kolo nabídne hned několik zajímavých utkání, vybírat svou sestavu budete moct i ze šlágrů Sparta – Plzeň a Slavia – Baník.

 
Články odjinud
Články odjinud