Sazka Fantasy je v plném proudu! Hraj o podepsaný dres reprezentace | iSport.cz
16. dubna 2019 • 14:49

Sazka Fantasy je v plném proudu! Hraj o podepsaný dres reprezentace

TOP VIDEA
PĚT MOMENTŮ ligového víkendu: Straka vykradl Letnou, všichni favorité selhali PĚT MOMENTŮ ligového víkendu: Straka vykradl Letnou, všichni favorité selhali
Třinec - Liberec: A další gól v síti hostů! Adamský překonal Willa, 3:1 Třinec - Liberec: A další gól v síti hostů! Adamský překonal Willa, 3:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Pořádný nášup soutěží čeká tento týden na hráče Sazka Fantasy! Hrají se všechny dlouhodobé soutěže – česká fotbalová liga, anglická Premier League, play off v hokejové extralize a samozřejmě fotbalová Lay´s Liga mistrů, ve které se hraje o dalších osm dresů české fotbalové reprezentace podepsaných všemi hráči. Už máš svůj tým? Zapoj se do Sazka Fantasy i ty a hraj o skvělé ceny!Turnajový týden otevře už v úterý Lay´s Liga mistrů. V odvetných zápasech čtvrtfinále hrajeme na Sazka Fantasy o další várku podepsaných dresů české fotbalové reprezentace. Tento týden je ve hře dalších osm mimořádných kousků. V semifinálových kolech se pak bude hrát o návštěvu reprezentačního tréninku.

Poslední dva víkendy základní části čeká českou fotbalovou ligu. Už v pátek začíná 29. kolo, ve kterém se bude hrát o ceny za čtyři tisíce korun. Po konci základní části začne nový dlouhodobý turnaj pro nadstavbu, tak buďte připravení!

Do finiše se blíží už i anglická Premier League, která o víkendu nabídne 35. kolo. Kromě turnajového kola, kde si zahrajeme o čtyři a půl tisíce korun, se můžete těšit i na VIP soutěž o ceny za sedm tisíc korun.

A na závěr hokejová extraliga. Ta se už dostala do finále, ve kterém se o titul utkají Liberec s Třincem. Startuje se ve čtvrtek, na předních pozicích dlouhodobého turnaje je pořádný boj. Kromě toho pokračují i mimoturnajové soutěže k hokejové baráži. Z toho jednou si zasoutěžíme o čtyři tisíce korun.

A pozor! Už 10. května odstartuje v Bratislavě a Košicích hokejové mistrovství světa a na Sazka Fantasy se opět můžeš těšit na oblíbený dlouhodobý turnaj k tomuto svátku hokeje.

Už máš svůj tým? Zapoj se do Sazka Fantasy i ty a hraj o skvělé ceny!

Už máš svůj tým pro čtvrtfinálové kolo turnaje Lay´s Liga mistrů? Neváhej a zapoj se i ty do hry o exkluzivní ceny!

 
Články odjinud
Články odjinud