Skvělá šance! Sestav si vlastní tým a vyhraj účast na tréninku reprezentace | iSport.cz
29. dubna 2019 • 14:19

Skvělá šance! Sestav si vlastní tým a vyhraj účast na tréninku reprezentace

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
iSport podcast: Byla penalta proti Slavii zářez, nebo sudí neměli jinou možnost?
SESTŘIH: Midtjylland - Slavia 4:1. Postup do LM v prachu, rozhodla opakovaná penalta
VŠECHNA VIDEA ZDE

Je to tady! Sazka Fantasy ti již potřetí přináší možnost sestavit si vlastní tým hokejových mistrů a vyzvat přátele a tisíce dalších trenérů v turnaji během mistrovství světa. V rámci turnaje si zasoutěžíte o výhry za celkem 200 tisíc korun a dva z vás se dokonce setkají s Jaromírem Jágrem. Kromě toho pokračují i další dlouhodobé turnaje – Lay´s Liga mistrů, Premier League i nově startující nadstavba české fotbalové ligy.Ještě před světovým šampionátem v hokeji si můžete zasoutěžit v již probíhajících turnajích. Úvodními zápasy semifinále pokračuje Lay´s Liga mistrů, kde tento týden dva nejlepší hráči ukořistí pozvánku přijít se podívat na trénink české fotbalové reprezentace!

V české fotbalové lize poprvé v historii odstartuje nadstavba, se kterou začne i nový dlouhodobý turnaj o ceny v celkové hodnotě 45 tisíc korun! O prvním víkendu hrajeme o ceny za čtyři a půl tisíce korun. Předposlední kolo má na programu i anglická Premier League, kde hrajeme o ceny za deset tisíc korun.

Blíží se oblíbené MS v hokeji

Co nás čeká? 15 herních dnů MS bude v Sazka Fantasy turnaji představovat 15 samostatných kol, v každém si zahraješ o výhry v hodnotě 9.500 Kč. Šanci na výhru máš v každém kole, do turnaje se tedy můžeš zapojit kdykoliv. Hrajeme o peníze na ruku i finanční odměny na herní portál Sazka.cz.

Jak budou vypadat ceny? Za celkové pořadí rozdáme 30 tisíc korun!

1. místo: 5.000 Kč + setkání s Jaromírem Jágrem

2. místo: 4.000 Kč

3. místo: 3.000 Kč

4. - 36. místo: 500 Kč

Setkání s Jágrem!

Dva trenéři vyhrají unikátní zážitek – setkání s Jaromírem Jágrem pro dvě osoby. S hokejovou legendou se setká nejlepší trenér podle celkového pořadí v turnaji, stejně jako trenér, který za celý turnaj postaví tým s nejlepším bodovým ziskem za jednotlivé kolo. Vyplatí se proto bojovat až do posledního dne! Pokud obě ceny vyhraje jeden trenér, přechází jedna výhra na druhého trenéra v celkovém pořadí.

A to není všechno! Všichni trenéři, kteří postaví svůj tým pro hokejové MS a kteří zároveň do posledního dne turnaje (26. května) získají rozšířené herní členství Fantasy plus, budou zařazeni do slosování o 30.000 Kč. Členství Fantasy plus můžeš brzy získat i ty a to zcela zdarma. Bude stačit uvést e-mail svého plně ověřeného herního účtu na Sazka.cz a doplnit hráčský profil.

Sestav si vlastní tým na MS v hokeji a hraj o 200 tisíc >>

Ve slosování získá 60 náhodně vylosovaných trenérů odměnu 500 Kč na svůj účet na Sazka.cz. Slosování proběhne 27. května dle aktualizovaných pravidel Sazka Fantasy. Zvyš si s Fantasy plus svou šanci na výhru a získej i další výhody!

Z losování budou vyřazeni trenéři, kteří zároveň vyhráli některou z cen za celkové pořadí v turnaji.

Vstoupit do diskuse
0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2020/2021

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2020/2021 mění herní systém a čeká ji několik změn. Asi tou nejzasádnější je zrušení nadstavby a 18 týmů v nejvyšší fotbalové soutži.

Od příštího ročníku by se však nadstavba měla opět vrátit. O třetí titul v řadě usiluje Slavia Praha, nováčkem jsou Pardubice a Zbrojovka Brno.

Program a rozpis zápasů Tabulka COVID manuál Dresy Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz

Články odjinud
Články odjinud