Fotbalová liga je tu! Sestav si vlastní tým na Sazka Fantasy a hraj o 160 tisíc | iSport.cz
16. července 2019 • 10:18

Fotbalová liga je tu! Sestav si vlastní tým na Sazka Fantasy a hraj o 160 tisíc

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
Rytíři poprvé vyjeli na led před extraligovou sezonou. Jágr chyběl Rytíři poprvé vyjeli na led před extraligovou sezonou. Jágr chyběl
Karviná - Baník: Zmatky při vyloučení Filla. Na ČK upozornili domácí, hráč obcházel hřiště Karviná - Baník: Zmatky při vyloučení Filla. Na ČK upozornili domácí, hráč obcházel hřiště
VŠECHNA VIDEA ZDE

Po krátké pauze je tu fotbalový kolotoč zpět! Už tento víkend se vrací české fotbalová liga a s ní i oblíbená Sazka Fantasy. Vytvoř si vlastní tým z reálných hráčů, sbírej body podle jejich výkonů a hraj o 160 tisíc korun. Co nás na podzim čeká?V první části sezóny 2019/2020 si v podzimním turnaji zahrajeme o výhry za více než 160.000 Kč! Většinu z toho si rozdělí stovky výherců v jednotlivých kolech. Získat výhru můžeš v každém kole turnaje, i kdybys přišel třeba až na poslední chvíli. V každém kole turnaje totiž budeme hrát o výhry za 7.000 Kč.

Na konci podzimní části si ti nejlepší trenéři odnesou:

1. místo: 9.000 Kč

2. místo: 5.000 Kč

3. místo: 3.000 Kč

4.-29. místo: 500 Kč

A přichystali jsme si pro vás novinku! Všichni trenéři, kteří budou mít členství Fantasy+ a kteří budou mít hotový tým v podzimním turnaji k české lize, budou navíc zařazeni do slosování o výhry v hodnotě 30.000 Kč. Podrobnosti o slosování zveřejníme brzy.

Sestav si vlastní tým z hráčů české ligy a hraj o 160 tisíc >>

Sestav si vlastní tým na Sazka Fantasy a hraj o 160 tisíc

Sezóna bude rozdělena na tři části - podzimní, jarní a nadstavbu. Ke každé části bude samostatný turnaj s celkovým pořadím. Tvůj tým pokračuje z jednoho kola do dalšího v rámci turnaje, ale ne mezi turnaji.

V rámci Party se hraje celé ligová sezóna dohromady. Bodování v partě včetně duelů nebude rozděleno na jednotlivé turnaje.

 
Články odjinud
Články odjinud