Změny v lize! V pondělí bez zápasu. V pátek ho odvysílá placený kanál | iSport.cz
25. června 2014 • 14:33

Změny v lize! V pondělí bez zápasu. V pátek ho odvysílá placený kanál

Autor: iSport.cz, ČTK
Fanoušky čekají v novém ročníku fotbalové ligy změny
TOP VIDEA
Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka
TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fanoušci nechtěli chodit na fotbal mimo víkend, od nové sezony se jim jejich přání splní. Nově se ligová kola budou hrát jen od pátku do neděle, nepopulární pondělní termín byl zrušen. V televizi budou tři až čtyři zápasy za kolo, většina v České televizi."Jsem hodně rád, že se zrušily pondělní termíny, které byly ze strany fanoušků hodně kritizované. Je možné se domluvit pouze na tom, že pokud by docházelo ke kolizním situacím, mohli by se v pondělí odehrát dva zápasy za pololetí," řekl místopředseda FAČR za ligu Dušan Svoboda.

Kolo bude mít páteční předehrácky se začátkem mezi 19:45 a 20:15, v sobotu se budou hrát od 17:00 tři zápasy, na které od 20:15 naváže nejatraktivnější duel v přímém přenosu ČT. Česká televize bude vysílat i nedělní zápas, který se v době prázdnin bude hrát od 20:15, následně od 15:45.

"Zatímco u pátečního termínu ještě není jasné, který placený kanál ho bude vysílat, tak Česká televize má právo na tři zápasy za kolo. Má první, druhou a čtvrtou volbu. Může tak zařadit i čtvrtý přenos, ale není to její povinnost. Bude záležet na atraktivitě a možnostech na odvysílání," dodal Svoboda.

Kompletní rozlosování nové sezony najdete ZDE>>>

Témata:  sport, fotbal, synot liga
 


Články odjinud


Články odjinud